Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal, vékony, passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, vékony, passzív srácok! (25 alatt) Nektek milyen az ideális aktív?

Figyelt kérdés

Testalkat

Magasság

Szőrzet

Megjelenés

Viselkedés

Arc

Farok mérete


Ezen szempontok alapján leírnátok?



2022. okt. 14. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Testalkat: Kinek mi áll jól. Valaki úgy a jó, ha teltkarcsú, valaki ha vékony.

Magasság: törpe és az óriás között

Szőrzet: a tulajdonosáé a teste, mindenki maga dönti el

Megjelenés: hely és kultúra függő. Nyilván nem farsangi öltözetbe mész tengerpartra...

Viselkedés: kultúra függő, azért Arab Emírségbe megnézném, ha csak fürdő ruhában csapatod, mert leszarod.

Arc: Mint, ha ezen lehetne változtatni

Farok mérete: Mindenki büszke a sajátjára.

2022. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

(19/m)


Testalkat: Átlagos vagy sportos testalkatúak jönnek be főként.


Magasság: 180 centi körül, vagy magasabb (Nyilván nem ez a döntő, csak ha már idealizálunk... A lényeg hogy szeretem, ha az aktív magasabb nálam)


Szőrzet: Nem különösebben zavar ha valaki szőrös vagy ha valaki borotválja magát. Én szoktam szőrteleníteni, de nem várom el a másiktól. Csak akkor, ha kifejezetten sok szőr nő neki mindenhol és már ápolatlannak tűnik miatta.


Megjelenés: Normálisan, illendően fel tud öltőzni. Ápolt, tiszta, esetleg még finom illata is van. (Nem kell hogy kölnit vagy parfümöt használjon. Elég ha szépen lezuhanyozik és úgy érzem a bőre természetes illatát.)


Viselkedés: Udvarias és tisztelettudó másokkal. Összességében magabiztos és céltudatos, de gyakran kérdezi a véleményemet, mert tényleg kíváncsi rá. Nem tetteti magát, őszinte hozzám.


Arc: A mosoly és a szem a gyengém. Szinte minden szempontot felül tud múlni, ha valaki tényleg jóképű és helyes. Nem izgat hogy milyen a haja vagy a szeme vagy bármilye. Egyedül a komolyabb arcszőrzetet nem szeretem, de ez is személyenként változik, hogy kinek mi áll jól.


Farok mérete: Ez is teljesen mindegy. A lényeg, hogy tudja használni és ne azzal gondolkodjon. (Kivéve, ha direkt ez a lényeg éjszakánként)

2022. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Még egy dolog: odaírnátok, hogy életkorban mi a minimum és a maximum nektek?
2022. okt. 15. 00:00
 4/9 anonim ***** válasza:

(2. Vagyok)


Nekem a minimum a 19-20 év

Maximum pedig olyan 28 körül. Személytől függ:)

2022. okt. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Testalkat: Ne legyen elhízott.


Magasság: 180 felett.


Szőrzet: Nekem jó így is, úgy is.


Megjelenés: Férfias


Viselkedés: Civilizált, határozott, de nem öntelt és tekintettel van másokra.


Arc: Olyan ami tetszik : ) Annyi variáció van rá, hogy ezt elég nehéz leírni ha nem lehetetlen.


Farok mérete: Patológiás eseteket nem számítva, mindegy.


Kor: 20-30 között.

2022. okt. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont még 25 vagyok.


Testalkat: Átlagos, izmos vagy enyhén kövér.


Magasság_ 170+


Szőrzet: Szőrösebb jön be


Megjelenés:határozott, férfias


Viselkedés:határozott, férfias


Arc: Átlagos, vagy helyes


Farok mérete: teljesen mindegy de tényleg, ha kicsi az sem baj



Kor: 20-65, lehet ez furcsa de ez van

2022. okt. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

19 p

Legyen idősebb

Izmos

Magas

Szőr mindegy farka legyen borotvált

Férfias

Méret nagy legyen és vastag

2022. okt. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Testalkat: egészséges testalkat, vagy mindkét irányba enyhe változás (enyhe soványság/enyhe elhízás)

Magasság: 175+ (Én 163 vagyok, imádom a magas pasikat <3)

Szőrzet: ha jól ápolt, akkor teljesen mindegy

Megjelenés: lehetőleg ne tucat legyen. Merje megtörni a mindennapi trendet. Ez jelenthet egy retro öltözéket is, de akár egy kirívó hajszínt, teljesen mindegy, csak legyen benne valami egyediség.

Viselkedés: mint én: játsszon nyílt lapokkal, ha valami nem tetszik, azt mondja a szemembe. Én is szólok azonnal, ha valami böki a csőrömet, mert senki nem kötelezhet rá, hogy eltűrjem; de ez a másik oldalon is igaz, senki nem kötelezheti a páromat arra, hogy eltűrjön tőlem valamit, ami neki nem oké; szóljon és megoldjuk, hogy jó legyen mindenkinek.

Arc: maszkulin, erős állkapocs és járomcsont ahhhhwwww :DDDD

Farokméret: Átlagos vagy afelett, inkább vastag, mint hosszú :)


22/passzív

2022. okt. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Testalkat: Átlagos, izmos vagy duci. A teltebb pasiknál nekem nagyon bejön, ha a domborodó has felett nagy mellizmok vannak.

Magasság: Én 176 vagyok, hasonlót keresek, mert sok helyzetben fárasztó lehet, ha mindig felfelé kell nézni a másikra, és ezt a páromtól sem várnám el. De a való életben -20 és +10 centiig okés tudna lenni számomra.

Szőrzet: Full csupasztól a dús bundásig, ez egyénfüggő.

Megjelenés: Ez meg a helyzettől függ. Ami viszont egy kikötés, hogy a párom mindig vállaljon engem, sose szégyelljen velem mutatkozni.

Viselkedés: Kedves, figyelmes, együttérző. Ám a legfontosabb, hogy jól tudjunk kommunikálni. Például az sem baj, ha néha titkolózik, olyankor elég, ha annyit mond: "Továbbra is szeretlek és bízom benned, de most van valami, amit egyedül kell végig csinálnom."

Arc: Szintén egyénfüggő. Én rengeteg féle arcot tudok vonzónak látni.

Farok mérete: Legyen elégedett a sajátjával, és mindketten tudjunk vele játszani.

Kor: 20-50. Nekem volt szerencsém már együtt tölteni időt olyan 40-es pasival, aki nem csak jól nézett ki, hanem odaadó volt és törődött velem. A korkülönbség miatt talán kisebb esély van tartós kapcsolatra, de a lehetőség abszolút megvan rá. Alapból a saját korosztályomból keresek, de nem zárkózom el, ha mások is ismerkedni szeretnének.


24/P

2022. okt. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!