Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az mennyire tisztességes és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire tisztességes és járható útja egy ismerkedésnek ,hogy először csak barátkozunk ,mindenféle szex nélkűl,majd ha ez a fázis okés,akkor lehet egy mélyebb ismerkedés,akkor lehetne elmélyíteni a kapcsolatot.?

Figyelt kérdés
És a végcél egy párkapcsolat kialakítása.

2022. okt. 16. 13:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez rajtatok múlik, hogy mit vártok el és mi okoz nektek örömöt. Ugyanakkor szerintem ez közös döntés kéne legyen, mert ha nagyon lassan haladsz és a másik erről nem tud akkor lehet ő tényleg csak barátként fog rád tekinteni.
2022. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nyilván úgy gondoltam hogy erről a másik is tud.Nem vagyok híve az összecsapott dolgoknak.
2022. okt. 16. 13:12
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez lenne az ideális
2022. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Normális emberek így csinálják.
2022. okt. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális.
2022. okt. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Tök jó,hogy sokan így gondoljátok,annak ellenére ,hogy ma nem ez a trend.nyilván az ismerkedést sokminden befolyásolja,és mindig ott van a szabad választás ténye.Nem azt mondom hogy el vagyok keseredve azért amiért nem találok ilyen pasikat,inkább arra ösztönöz hogy nem lehetetlen,tehát nem szabad felpuhulni.
2022. okt. 16. 13:33
 7/27 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem is ez lenne a normális.

Én örülnék neki, ha valaki így gondolkozna és moziba, sétálni, programozni vinne és nem hátsó szándékkal akarna találkozni, aztán meg eltűnni..

2022. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ha egyáltalán eljutsz odáig hogy találkozol....mert mostanság az sem jellemző.
2022. okt. 16. 14:20
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagyszerű gondolkodású ember vagy !

Így kellene ismerkedni,és akkor jobban indulna egy kapcsolat. Előző kapcsolataim így indultak, és mivel megint szingli vagyok, nálam is így fog az ismerkedés indulni.

Beszélgetések, séta, programok, szépen step by step egymás felé...


54 F

2022. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nekem is így indulnak a kapcsolatok.....aztán kiderűl hogy nem tudja magát megtagadni és kijön belőle a szexéhség.amit el lehet fogadni,mert nem vagyunk egyformák,de ne próbáljon meg kamuzni....mert előbb utóbb lebukik
2022. okt. 16. 18:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!