Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van ez? Velem vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Velem vagy a pasikkal van a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Minden ismerősöm, rokonom, barátom azt mondja, jól nézek ki, helyes vagyok és szexi, sok pasi van így ezzel, de akármikor írok egy pasinak aki tetszik, sosem kapok választ, vagy azt mondja, nem érdeklem. És ha csak 1-2 emberről lenne szó, leszarnám, de már meg sem tudom számolni, hányan mondták ezt akik tetszettek nekem.😣 18 éves srác vagyok, Budapestről. Akinek van kedve, írhat, de légyszíves max 30 éves korig.

2022. okt. 23. 15:29
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
81%
Senkivel nincs baj, veled sem, velük sem. Az ismerősök, rokonok elfogultak. Hogy valakinek nem vagy az esete, meg nem jelenti hogy rosszul néznél ki. Én is látok sok pasit aki szép meg minden, de valahogy mégsem mozgat meg.
2022. okt. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
14%

Gáz, hazudnak. Mint mikor a gyerek szülei mondják, hogy helyes, de csak azért hogy ne bántsák meg, kívülről meg az ellentétjét mondják. Nekem ne csak a szüleim, nők is mondják, írnak,dugok velük, egyik se áll ellen, most is válogatok hogy kit hívjak ma fel. Meg kell különböztetni ezeket a dolgokat,ha nincs látszat hazudnak.

8x bajnok

2022. okt. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
84%

#2

Szeva Jocó, hogy kerülsz a homoszexuális kategóriába? :D

"Nekem ne csak a szüleim, nők is mondják, írnak,dugok velük, egyik se áll ellen"

Nolám családon belül is megy az etyepetye? :D jó dolog is az

2022. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
8%
3. Na te hogyan? Csak nem homár vagy? Ne gáz, több nő jut nekem
2022. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
97%
#4 te kis hamis ;)
2022. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
83%

Előreszólok, hogy tele leszel privát üzenetekkel. Tudod, hiába nézel ki jól, ebből nem következik az, hogy olyan a személyiséged is, hogy hosszútávon működne a dolog kettőtök között. Ha pedig numerára vágysz, akkor csak olyan srácokat fogtál ki, akik másra vágynak, vagy nemes egyszerűséggel nem jössz be nekik. Az egy dolog, hogy a környezetedben ezt mondják mások, de mindenkinek más és más az ízlése. Nem fogsz tudni mindenki zsánerének megfelelni. Az sem mindegy, hogy milyen srácokra írtál rá.. Ha olyanokra, akik külsejükből megítélve naponta temérdek üzenetet kapnak, megértem, hogy nincs annyi idejük, hogy mindenkinek válaszoljanak.

Esetleg az életkorral van probléma, Veled egyidős vagyok, de már sokszor hallottam, hogy ilyen fiatal srácokkal nem szeretnének ismerkedni, amit egyébként teljes mértékben megértek… 😂 Én például ezért sem vagyok fenn se Tinderen, se Grindren, stb. Egyszer majd belebotlok Valakibe, akivel működni fog, sosem lehet tudni,

hogy ez mikor fog bekövetkezni..

Summa, summárum a párkeresés tele van pofonokkal, nem kell elkeseredni emiatt!

Azért Neked sok sikert kívánok! ❤️

2022. okt. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyébként meg egy nagyon barátságos, kedves ember vagyok, annak is tartanak. Volt már egy 2 éves kapcsolatom is, nemrég lett vége, 1-2 hónapja.
2022. okt. 23. 16:01
 8/53 anonim ***** válasza:
81%

Szinte naponta olvasok hozzád hasonló kérdés-válaszokat. Már meg sem lepődök az ilyeneken

Nekem is eddig sok srác írt,de ma már alig. Mintha az utóbbi években valami megváltozott volna ezeken a tarskeresőkön.


Szerintem a neten ismerkedő srácoknál nagyon magas lett a léc és az egó külsősség terén. Még azoknál is akik valóban még maguk sem érik el az elvárt igényeket,és nem is nagyszám pasik. ( Pont ezek verik leginkább a nyálukat tapasztalatok szerint)


Lehetsz helyes, biztos vagyok benne hogy az is vagy,nem csak szánalomból mondják. De ha valakinek magas az egója,és magát világszépének kiáltja ki( még ha nem is az) ,akkor úgy is talál benned hibát, ha nem a szőke hercege vagy.


Nekem is mondták már hogy helyes vagyok még a csajok is,de ki gondolta volna hogy pont a környékbeli srácoknak nem jövök be 😁


23/F

2022. okt. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
37%
Nem jöttél be valamelyik felnyalt hajú kisfiúnak... Ennyi. Engedd el. A társkeresőknek a férfiatlan cicafiúk kellenek.. Furák az izlések...
2022. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
57%
Hát srácok rossz olvasni milyen frusztráltak lesztek csak mert valakinek nem jöttök be. Miért kell ezért rögtön szart dobálni másokra? Az már rögtön egoista, beképzelt, felnyalt hajú kisfiú, gáz az ízlése stb. Nem, csak nem jössz be neki. Kevés ember van aki majdnem mindenkinek tetszik, a legtöbben az átlagos skálán mozgunk. Majd bejössz másnak. Lehetne a helyén kezelni a dolgokat. Így meg ne csodálkozzatok ha inkább vissza se írnak, hogy bocs nem, vagy megy a tiltás mert ugyanez a dühöngés privátban is megy utána, nem csak a fórumon. 1-es voltam.
2022. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!