Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen ha XL - XXL farokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ha XL - XXL farokkal dugnak meg?

Figyelt kérdés

Mekkora volt a legnagyobb farok, amivel dolgod volt és milyen élmény volt, elmesélitek?

Volt már ilyen tapasztalatom és vannak jó vad történeteim, de most ismerkedem egy sráccal, akinek orbitális nagy és nem tudom mire számítsak.



2022. okt. 31. 23:13
A kérdező szavazást indított:
Van tapasztalatom XL-XXL mérettel és jobb mint kisebbel
Van tapasztalatom XL-XXL mérettel és vem volt jó
Nincs tapasztalatom XL-XXL mérettel
49 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Mi számít nagynak?
2022. okt. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én azt mondanám, hogy 18 cm fölött és úgy vastagságra is egy nagyobb darab.
2022. okt. 31. 23:19
 3/16 anonim ***** válasza:
46%
Sokkal élvezetesebb mint egy kisebbel
2022. nov. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Éveken át dugot egy 20/7 és imádtam!

Az az érzés mikor kitöltötte a helyét!

Persze számít mekkora a dàkó ,de az is sokat nyom a latba,hogy hogyan készít fel a partnered a behatolásra!

2022. nov. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

#4


Akkor neki nagyobb volt mint a Rocco-nak,mert a Rocco-nak 20/6.

🤣

2022. nov. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

20/7 mi?Te mindenkit hülyének nézel?


A fél literes sörösdoboz 17/6,5cm!!!

Mérd csak meg.

2022. nov. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a technika sokkal többet nyom a latba, meg az hogy mennyire jó a kémiánk.


Volt egy latin csávó, olyan volt mint egy félisten, mintha a múzeumból a szobor kilépett volna. Hatalmas dorongja volt, gyönyörű makkja, úgy kívántam, hogy azt hittem szétrobbanok. Erre hatalmas csalódás volt. Nem igazán tudta használni a szerszámot - csak töfködte, nyomta befele, sütött róla, hogy azért mert neki nagy van a másikat meg sem kell hallgatni, majd ő tudja hogy a jó. Hát nem tudta :D De ez csak egy példa, többször tapasztaltam már ezt.


Ellenben életem legeslegjobb szexeit egy negyvenes bával éltem át. Kb. 13-14 centije lehetett, de azt úgy használta, atyaég. Figyelt rám, a reakcióimra, hamar felismerte hogy nekem mi a jó, lehet csak ezzel akart kompenzálni, de akkor nagyon bejött neki mert tűzijátékok pattogtak a szemem előtt. Srácok, lehet tanulni!

2022. nov. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%

Nekem kapásból a legelső alkalom rögtön egy naggyal volt. Nem mértem le, ő 21 centinek mondta, nem tudom hogy tényleg annyi volt-e, de tényleg nagy volt látványra is. Szó szerint hencegett, dicsekedett vele, hogy ő bárkit megkaphat, mert nagy a farka és (szerinte) minden meleg erre gerjed. Na mondom, akkor gyere, mutasd mit tudsz. Nem volt meglepő a végeredmény. Hát, konkrétan: semmit. Fel sem állt neki keményre, csak olyan nyeklős-nyuklós félpuhára, azzal próbált maszatolni. Kb. nyolcszor ugrottunk neki az éjszaka alatt (szünetekkel), hogy na majd akkor hátha most sikerül, de csak maszatolás volt végig az egész. Alig lehetett erekciót kicsikarni belőle. Hát, én ezzel nem hencegnék... - gondoltam magamban.

Aztán volt egy másik eset is, nagyon jó pasi, mocskosul helyes, szintén méretessel. Nála az erekcióval nem is volt gond, a technikával viszont annál inkább. Azt hitte, hogy úgy kell dugni, hogy ajtóstól ront a házba, durrbele módon, aztán meg csak lökni izomból befelé és pumpálni, mint az üregi nyulak. Azt hittem, ketté szakadok. Mondom neki, álljunk le egy kicsit, mert legalább az elején nem ártana egy kis fokozatosság, csillagokat látok, konkrétan olyan, mint a karóba húzás.

Úgyhogy nekem kettőből nulla a tapasztalat. De!!! Nem állítom azt, hogy nem lehet jó a naggyal, tuti hogy van olyan is, aki JÓL tudja használni, viszont sokkal több odafigyelést, nagyobb rutint és nagyobb szexuális kultúrát igényel. És ezzel van a gond, mert a legtöbb nagyméretű srác/férfi azt gondolja, hogy pusztán önmagában már az is elég, ha nagy van neki. Hát nem. A jó technika ezerszer fontosabb, mint a méret. Átlagos méretűvel én személy szerint még nem csalódtam. Nekem velük van jó tapasztalatom. A nagy mérethez kell egyfajta "technikai tudás" is, hogy hogyan használja a tulajdonosa úgy, hogy az a másiknak is jó legyen. És ez csak kevés nagyfarkú srácban van meg.


"Nem igazán tudta használni a szerszámot - csak töfködte, nyomta befele, sütött róla, hogy azért mert neki nagy van a másikat meg sem kell hallgatni, majd ő tudja hogy a jó. Hát nem tudta :D De ez csak egy példa, többször tapasztaltam már ezt." (#7)

Nálam is dettó ugyanez.

2022. nov. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon jó, de ahogy előttem írták, a technika a legfontosabb alapja. Ha a pasinak nagy farka van ÉS technikás is, akkor jó, viszont ha csak tuszkolja az nagyon tud fájni. A szexuális kultúra és a rutin megléte alapfeltétel, akkor viszont 18-22 centi nagyon jó érzés tud lenni. Más dimenzió mint egy kicsi.
2022. nov. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%
Volt olyan csajom akinek 6 cm vastag dildó 30 cenrite bement. Mondjuk úgy hogy hatalmasra tudott tágulni. Imádtam. De mégis a normál méretű szerszámomat is tudta élvezni meg én is őt. 30F
2022. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!