Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért gondolják az idősek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják az idősek?

Figyelt kérdés

Emberek!


Miért gondolják azt az idős emberek, hogy bárki fiatal srác le fog velük feküdni, vagy csak engedni fogja azt, hogy hozzá érjen egy öreg?


Én 23 évesen, max 25 éves srácot engednék magam mellé, annál többet nem.


Nagyon sok kérdés alatt láttam, hogy szívesen csinálnám egy fiatal sráccal. 55 vagyok, vagy 65.


De velük senki nem fogja csinálni az is biztos.

Miért kell ennyire nyomulni a fiatalokra az öregeknek?



2022. nov. 9. 08:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Szerinted te mindenki vagy? Én se feküdnék össze ilyen korúakkal, de van sok fiatal, aki pedig szívesen. Sőt egyeseket kimondottan az idősebbek izgatnak.
2022. nov. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%

Most úgy csinálsz mintha az öregek viselkedése lenne megkérdőjelezhető, vagy felháborító, pedig te feltételezel valamit teljesen indokolatlanul.

Miért ne ismerkedhetne egy huszonéves srác egy idősebb pasival? Csak azért, mert te nem akarsz.

Jó, hogy nem azon háborodsz fel, hogy valaki nővel szeretne ismerkedni.

2022. nov. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más jön be, én 25 vagyok és nyilván nekem is mint a legtöbb embernek a velem egykorúak vagy kicsit fiatalabbak az ideáim. Ennek ellenére szerintem túlzó a te álláspontod is, nekem mondjuk 35-ig simán beleférne valaki, ha tetszik. Vannak, akiknek meg kifejezetten a náluk idősebbek jönnek be.
2022. nov. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Visszafelé is meg lehetne kérdezni:)

Miért evidens,hogy egy 40 feletti fiatalt keres, ráadásul huszonévest ?

Van ilyen is és van olyan is,aki a korosztályát.

Itt függ a kortól,de függ attól is,mi célból keres valaki valakit. Szexre,alkalmira, haverság extrákra, vagy párkapcsolatra.


A nyomulós, erőszakoskodó, pofátlan ember mindegy milyen korú- visszataszító, nevetséges.

2022. nov. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor írod ezt még ki máshogy megfogalmazva?

Hidd el amilyen flegma vagy már a kérdésnél is nem hogy az időseknek a fiataloknak se fogsz kelleni. Ha kellenél ugyebár akkor nem kéne még mindig keresned az igazit, de nem kellesz. Gondold majd át miért...

2022. nov. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Abba mi a nyomulás, hogy leírta, hogy szívesen csinálnál fiatallal? Mert szerintem ebben nincs nyomulás.
2022. nov. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Amit írt az 5-ös és a 6-os abban nagy igazság van sajnos.
2022. nov. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

dehogy biztos.

1, vannak olyan fiatalok is akik kifejezetten az idősebbekre gerjednek, én magam is ismerek ilyet

2, aztán ott a pénz kérdése is ...

3, elég relatív azért, ismerek 50 évesből olyat aki 30-nak néz ki meg olyat is aki 70-nek :)


szóval alapból oké, csak aztán pont veled is megtörténhet h számodra is megmagyarázhatatlanul egyszer csak belekattansz egy 35 évesbe... a frász tudja.

2022. nov. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

És majd hogy fel leszel háborodva,ha pár év múlva leöregeznek.


25 év alatt?

Nevetséges vagy,a férfiak sokkal vonzóbbak a korral.

2022. nov. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

A 9-es utolsó mondatával azért vitába szállnék..:)

Mert ha ez igaz , akkor miért is vagyunk sokan 40 felettiek társ nélkül? Hiába a jó kinézet...

2022. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!