Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet, hogy azért is lettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azért is lettem meleg mivel anyámmal rossz volt a kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Alkoholista, irányításmániás, szigorú anyám van, akitől alig vártam, hogy elköltözzek. 14 éves korom óta tudom hogy meleg vagyok, 7 évig titkoltam előtte. Én úgy gondolom hogy részben ez is hozzásegített, persze tudom hogy ez a génektől is függ.

22F



2022. nov. 18. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
13%
Biztosan. Szidd csak az anyádat ezért is. Meg miatta nött ferdére a faszod!
2022. nov. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
89%
Lehet de nem tartom valószínűnek.
2022. nov. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
35%
Engem apám nevelt és gyűlölöm a mai napig. Én is meleg lettem. Neki tudom, ebben tevékeny része volt.
2022. nov. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Francokat volt. Nem leszel meleg mert rühelled apádat. Nem kéne ilyen baromságokat terjeszteni... ezek az idióta teóriák cirka hetven éve megdőltek, csak orbánisztánban ragaszkodik hozzájuk az ostobábbja.
2022. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!