Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen ténylegesen meztelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ténylegesen meztelen és világos meleg helyek vannak Budapesten?

Figyelt kérdés

Sokan előadták nekem a melegszaunákat mint a világ legrosszabb helyét, mert ott mindenki tetőtől talpig meztelen, és mások orra előtt szexel mindenki, és ez micsoda szörnyűség, mert mindent lehet látni, hogy képzelik. Elmentem, és hát... Mindenki próbálkozik minél többet eltakarni magából (már amelyik nem egyenesen ruhadarabokat visel), még a medencében is a kezükkel takargatják magukat, ráadásul amilyen sötét van túlnyomórészt összesen csak sziluetteket lehet látni, nem ténylegesen meztelen embereket. Néha már én érzem kellemetlenül magam, hogyha egyedül én vagyok meztelen egy sokak által nudistának mondott helyen.


Milyen ténylegesen meztelen és világos meleg helyek vannak Budapesten, ahol az emberek tényleg meztelenek, és nem sötétben kell mászkálni és sziluettekből kitalálni hogy ki a másik, hanem van normális, fehér fény? Vagy ha már a szaunákat adták elő a "legaljának", akkor ilyen nincs, hogy tényleg meztelenség és normális fény is van?


Hiába a melegszaunákkal jöttem elő mint példa, a kérdés nem kizárólagosan a szexhelyekre/szaunákra vonatkozik. Csak az emberek általában ezeket a helyeket szokták a legrosszabbnak mondani, hogy hű, meztelen emberek és mindent látsz.



2022. nov. 26. 16:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos nincsenek ilyen helyek, amilyet leírtál. Elmehetsz "hétköznapi" fürdők wellness-részlegébe, de a meztelenség ott se általános, még a fürdőruha mentes szaunákban se, mert a többség szaunalepedőt visel - ellenben világos van és látod, láthatod a többieket. Kb ennyi...
2022. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Barátaim elmentek egy hétköznapi, heteró szaunába és fürdőbe, mert a minapra meghirdettek egy naturista napot. Még regisztrálni is előre kellett, csak úgy nem lehetett bemenni. Elmondásuk szerint ott is mindenki takargatta magát mindennel...
2022. nov. 26. 17:09
 3/25 anonim ***** válasza:
95%

#2

Csak nem Fehérvár?

2022. nov. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Nem Gergő vagy a Romeoról?
2022. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ő ki?
2022. nov. 26. 18:10
 6/25 anonim ***** válasza:
87%

#5

Egy srác, akinek ugyanúgy hiányzik a meztelenség és a normális megvilágítás a meleg szaunákból, mint neked. Hasonló stílusod van, azt hittem ő vagy.


Egyébként a meleg szaunákban nem általános a meztelenség, a legtöbben törölközőt tekernek maguk köré. De aki akar, lehet meztelenül is.


A Szauna69-ben rendeznek meztelen esteket, ott viszont kötelező meztelennek lenni, de a megvilágítást kissé lejjebb veszik.

A Magnum Dark and Naked partyján szintén nem lehet senkin törölköző, de korom sötét van ilyenkor, felejtős.


A fehérvári Árpád Fürdő naturista estjeit ismerem, ott is elkeserítő a helyzet, rajtam kívül nem sok valódi naturista jár oda. Ahogy kilépnek a medencéből, már tekerik is maguk köré a törölközőt.


Sajnos ez van, a magyarok nagy része szégyenlős és prűd, még olyan helyeken is, ahol a meztelenség lenne a lényeg.

2022. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
#6 A fehérvári Árpád Fürdő naturista estjeit Én is szivesen megnézném, remélem nem korhatáros mert akkor mehetnénk családdal és baráti társasággal is. Van erről több infó ?
2022. nov. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Béla211 ***** válasza:
100%

Amúgy a Magyarhertelendi szauna világot ajámlom ha valaki mesztelenül akkar szaunázni. Legalább is a kovid elött senki nem takargata magát és van egy jó kinti pihenő réssze és nem kell magad a pihenő részeken lepedőbe csavarnod magad. Legalábbis a covid előtt így volt azóta sajnos nem voltam ott. De heteró hely nem meleghely.

De szerintem alapból 69 saunába talán világosabb van mint a magnumban bár ott meg már több mint 10 éve nem jártam. 😄

2022. nov. 27. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

#7

Dehogy korhatáros, ez egy rendes naturista rendezvény, nem valami swinger party. :)

Havonta szokták megrendezni.


A decemberit még nem írták ki, de alapvetően ugyanazok az infók lesznek, mint a novemberinél:

[link]


Ha kérdésed van, írj.

(6-os voltam)

2022. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Kössz 6-os, írtam privátban.
2022. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!