Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt fiatal meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt fiatal meleg srácok sneaker fétissel?

Figyelt kérdés

Hogyan élitek meg vágyaitokat?

Melyik sneaker jön be számotokra leginkább?



2022. dec. 1. 16:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Hány éves vagy?
2022. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
23 éves érdeklődő egyetemista srác vagyok, aki történetesen meleg.
2022. dec. 1. 17:10
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van valamilyen szinten

24f

2022. dec. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Bdsm miként kapcsolódik hozzá?
2022. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Pl az alávetett fél, - akit izgalomba hoz egy-egy szép sneaker - csókolgatja, nyaldossa a domináns fél cipőjét.
2022. dec. 1. 19:43
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vagyok. Bár meglepően kevés embert izgat a téma szexuálisan ahhoz képest, hogy mennyien szaladgálnak szép sneakerekben az utcán.


A klasszikus sneakerek jönnek be mindenek előtt, az Adidas Superstar az örök kedvenc, imádom az AF1-et is (főleg a mid-et, amit most kevesebbet látni, meg a Lunarforce Duckboot-okat), tetszenek az Air Max-ek (főleg a 90, de a 2013 utáni modellek is nagyon bejönnek mind). Szeretek Vans-ben lenni, imádom a modernebb vonalak közül az Ultraboostot (a 2020-as a kedvenc modellem) és a Jordanek közül az 1-4-5 az abszolút kedvenceim, egyszerűen nem tudok nem utána fordulni, ha ilyet látok az utcán :) Idehaza meg valahogy mindig instant orgazmus a vége, ha elkezdek ilyenekkel játszani :D

2022. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát vannak sokan, akiket tényleg csak divatilag, havermásolásból vagy menőzésből izgat, és vannak, akiknek a szexuális fantáziáját is az indítja. Utóbbiak nyilván annál azért többen vannak, mint ahányan ki merik mondani. Én azért jobban felismerem ezt, és ki szoktam a nyulat ugrasztani a bokorból. Minthogy nekem is vannak egyéb hasonló fétiseim, értem a dolog működését... és akkor vallták már meg páran, hogy igen, ez nekik is többről szól.

Én ugyan nem vagyok pont cipőfétises, de nincs is ellenemre a látványa, szóval ha izgat, és épp nincs kinek megmutatni, hogy áll rajtad a cipőd, vagy bármi témázás vele, nyugodtan írhattok. :)

2022. dec. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Vagyunk páran szerintem, igen :)

19/f

2022. dec. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#6-7 ment a zöld! Tetszetős válasz volt. Hasonlóan érzek én is.
2022. dec. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem néha sikerült titokban haverok cipőivel kiélnem ezt a vágyam.
2023. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!