Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megtetszett egy srác az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy srác az egyetemről, hogyan próbáljak közeledni felé? 22/F

Figyelt kérdés

Sajnos csak 1 közös óránk van hetente. Gondoltam arra, hogy mellé ülök, de vagy ő érkezik hamarabb és már ülnek mellette, vagy én érkezem hamarabb és addig körbevesznek a barátaim.

Egyébként észrevettem, hogy párszor már figyelt engem, aztán mikor ránéztem, elkapta a tekintetét. A nevét tudom a névsor alapján.

Legutóbb sikerült vele beszélnem pár szót óra után, mert egyszerre léptünk ki a teremből, de csak a tananyagról. Esetleg elhívjam sörözni vagy akárhová? Miből tudhatom, hogy esetleg nyitott-e a fiúkra?



2022. dec. 1. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Kezdj vele beszélgetni semleges témákról, majd haladj lassan.
2022. dec. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem jó ötlet elhívni valahová. De előtte mindenképp beszélgess vele néhány napot, hogy ne legyen olyan fura hogy elhívsz egy szinte vadidegent.

Még az is lehet, hogy a beszélgetésekből kiderül hogy egyáltalán van e esély vagy sem

2022. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Szurkolok neked!!!
2022. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Sok sikert
2022. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
melyik egyetem? :D
2022. dec. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Perverzsrac94 ***** válasza:
91%

Írj rá, dumáljatok kicsit a tárgyról, majd kezd el semleges téma felé terelni a beszélgetést. Nézi-e a meccseket, vagy ilyesmi. Aztán hívd el valahová, ha úgy látod, hogy nyitott rá.


Lassan vége a félévnek, lehet, hogy tavasszal már nem is lesz közös órátok, használd ki ;)

2022. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#5: Miért fontos ez?:)
2022. dec. 1. 20:59
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem életbevágóan fontos, csak aranyos a történet és érdekel az ország mely részén történik.
2022. dec. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
#8: Felételezem Budapest vagy Szeged. :D
2022. dec. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Igyatok meg vmit
2022. dec. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!