Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez bunkóság volt a részemről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bunkóság volt a részemről az első randin? (lent)

Figyelt kérdés

Első tali. Képeket láttunk egymásról a társkereső app-ban.


Ő jött az én városomba, vasútállomáson tali.

Első látásra látom, hogy nem szeretnék vele kapcsolatot.

Abban állapodtunk meg, hogy séta és beülünk valahova enni vagy legalább egy kávéra.


Sétáltatom a belvárosban bő félórát és visszahozom a pályaudvarhoz. Ő nagy lelkesen még beszél, én meg elköszönök, hogy mennem kell és örültem a találkozásnak.


Bunkó volt, hogy nem tartottam be azt, hogy étterem/ital stb?

Hisz a részemről nem volt meg az érdeklődés, így úgy voltam vele ne raboljuk egymás idejét.



2022. dec. 2. 22:14
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért remélem elmagyaráztad neki a helyzetet és nem csak azt mondtad: "most mennem kell, szia!"

Ha elmondtad neki, hogy részedröl ez nem fog menni, akkor nem vagy bunkó. Mondjuk legalább addig foglalkozhattál volna vele amíg újra jön neki a vonat. Mégis miattad előjött és ha már nem ülsz vele le, akkor már ne hagyd őt egyedül a városba.

2022. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

Ja, nem csak annyit mondtam, hogy 'mennem kell, szia', hanem hogy más programom is lenne az estére és emiatt ideje indulnom. (Ami részben igaz, mert a lakótársam most jött vissza egy több hónapos távollétről.)


Meg persze megköszöntem neki hogy eljött és mondtam, hogy élveztem a beszélgetést. Stimuláló volt. És sok sikert kívántam a továbbiakhoz és jó utat haza.


Azt nem mondtam neki, hogy nekem nem jött be "úgy". De szerintem értette, nem?

2022. dec. 2. 22:25
 3/38 anonim ***** válasza:
89%

Mi nem jött be rajta? Hány évesek vagytok?

Írtál neki legalább valamit?

2022. dec. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

30 körül vagyok, ő fiatalabb kb 5 évvel.


Utána nem írtam neki semmit.

2022. dec. 2. 22:30
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Oh, akkor ha nem ír ő rád akkor szerintem te se írj. Lehet vette a mi a helyzet... Ha meg írj megmondhatod normálisan hogy nem vele képzelted el a dolgot,vagy hasonlót.. De azt hogy külsőleg nem jött be azért ne írd mert sértő kicsit..
2022. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
51%
Igen, bunkó vagy.
2022. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Se külsőleg, se belsőleg.

Nem írt azóta se. Én sem tervezek neki írni.


Szerintem ő is értette abból, hogy 40 percen belül véget is vetettem a randinak...

2022. dec. 2. 22:37
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mind1 szerintem..

Bár ha láttál képeket róla előtte,tudhattad hogy néz ki..

2022. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem akkor minek találkoztál vele.. nem láttad kepeken? Nem beszélgettél vele neten? Szerintem értelmes ember már ott felterképezi a masikat hogy ilyen ne essen meg az első találkozasnál, ezert utazni meg talalkozni a másikkal hogy utána derüljön ki hogy tetszik e szerintem felesleges és senkinek se jó
2022. dec. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Láttam képeket róla. Csak azok a képek nem teljesen feleltek meg a valóságnak. (Gondolom vagy jóval korábbiak vagy ilyesmi.)


Másrészt élőben szemüveges volt, mégpedig egy elég igénytelen ilyen SZTK-beütésű szemüvegre gondolj.


A fotóin ez sehol nem szerepelt.

2022. dec. 2. 22:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!