Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magnum vagy nem magnum?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magnum vagy nem magnum?

Figyelt kérdés

Az első kalandom egy tőlem jóval idősebb 55+os férfival történt. Semmi más, csak a lényeg…a szex.


Bár nem volt hosszú az aktus…Azóta nagyon izgatnak az érett férfiak.


Jó ideje a fejemben van, hogy lemegyek valamelyik szaunaba, de kicsit félek mivel az utóbbi időben felszaladt pár kiló és úgy érzem nem lennék elég kívánatos:(


Tapasztalatotok alapján milyen a magnumban, vagy egyéb más szaunában az 55/60+os korosztály? Megalapozott a félelmem, vagy csak simán menjek és lesz ami lesz?

Láttam van amikor az idősebb korosztálynak kedvezményes a belépő…olyankor “milyen” emberek vannak lent és mire lehet számítani?


24f



2022. dec. 17. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Annak a korosztálynak úgy is kívánatos leszel, ha kutyaszart kensz magadra (tisztelet a kivételnek). Szóval pár kiló miatt ne aggódj.
2022. dec. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Azért az 1-es enyhén szólva is túloz.

Nem minden 50+ os ilyen,hogy csak a fiatalokat akarja.Én sem vagyok ilyen és pl a Magnumban, de semmilyen más ilyen helyen sem jártam sosem és nem is fogok.


54F

2022. dec. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki más? Akinek van magnumos tapasztalata is?
2022. dec. 18. 23:49
 4/11 anonim ***** válasza:

#2

Leviszlek egyszer, talán megtalálod a nagy Őt. Végülis ott még nem próbáltad. :)

2022. dec. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A középkorú/idősebb korosztály nagyobb számban jár oda, mint a Szauna69-be, szóval menj.
2022. dec. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerdánként vannak idősebbek. Menj le bátran! Nem maradsz parlagon.
2022. dec. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bartacsongor ***** válasza:
52%
En tegnapi napon voltam lent 18 ora korul es volt boven valasztek. Nekem nincs igazan tipusom en az elvezetet szeretem adni foleg, ezert inkabb a gloryhol-ban voltam es szoptam es hat jo sok spermat kaptam a szamba es az arcomra. Szoval sztm nagyon megeri lemenni, de ha nem erzed ugy hogy szeretned csinalni akkor senki nem kotelez ra
2022. dec. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Bartacsongor ***** válasza:
7-es vagyok az idosebb korosztaly mindig jelen van sztm mert ott tudjak a fiatalabakat nezni, vannak pockosabbak es vekonyabbak tehat eleg valtozatos es igy talalsz majd olyat aki neked tetszik
2022. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7/8-as: 31 éves, vékony passzív femboy milyen esélyekkel indul? - nem merek egyedül elmenni, pedig már nagyon "kívánós" vagyok... Nekem az is elég lenne, ha valaki ott lenne mellettem, akit ismerek! Amúgy ha tetszik valaki, odamegyek, és közlöm, hogy szeretnék egy kört, menjünk szobára? :D Tudom, hülye kérdés, de elképzelésem sincs, hogyan megy ez....
2023. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kajak53 ***** válasza:
Ha Magyarországon vagyok mindig elmegyek párszor a Magnumba. Nagyon kultúrált hely. Az egyik legmagasabb szintű ilyen jellegű szauna, amit megismerni szerencsém volt! Látványosan kisportolt testem van, ami miatt nagyon sokan felfigyelnek rám. A közeledés, kapcsolatteremtés kultúrált. Eddig senki sem sértődött meg, ha elutasítottam. Volt, hogy semmi nem jött össze egy adott este, volt, hogy csodás szeretkezésekben volt részem velem egyidősökkel és unokáimnak is beillő zsenge fiatalokkal. Csak a legjobbakat tudom mondani a Magnumról.
2023. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!