Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit érdemes tudni a melegszaun...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes tudni a melegszaunákról?

Figyelt kérdés
Még nem voltam melegszaunákban. Érdekelne, hogy például mit érdemes magammal vigyek, illetve az értékmegőrzés hogyan történik az ilyen helyeken. Továbbá tapasztalt személyek tanácsai is érdekelnének. :D

2023. jan. 4. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ásványvizet vigyél mindenképpen,mert az elveszett folyadékot azonnal pótolni kell.
2023. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Zárható öltözőszekrény van mindenhol. Semmit sem kell vinned, mindent adnak, papucsot, törölközőt, óvszert és síkosítót is. Persze szexelni nem kötelező, de a feltételek adottak.
2023. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

Itt a gyakorin beütöd a keresőbe meleg szauna, magnum.

Sokat fog felhozni abból érdemes szemezgetni.


Papucsot érdemes vinni, fürdőgatyát ha nem törülközőben akarsz lenni, de van nap amikor azt totál meztelen nap van, az kint van a honlapon.

Síkosító, gumi van a fülkében.

A szekrényedbe berakod a cuccod az az érték megörző.

Nagyobb értéket lehet elraknak neked a pultosok, fél lehet őket hívni és megkérdezni

Nem harapnak.

44éves pasi vagyok

Ha gondolod elkisérlek

2023. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 budaiz ***** válasza:
67%

3 as fürdőgatyát miért vinne?

Meleg szaunába te fürdőgatyát veszel fel?


Kedves kérdező törülközöt azért adnak hogy a derekadra tekerd ha akarod de ha nem az se baj.

2023. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ami még eszembe jutott:


Korombeliek (huszonévesek) körében mennyire népszerűek a melegszaunák?


Úgy általánosságban a huszonévesek mennyire szoktak "népszerűek" lenni, ha szexről van szó? Mennyire szokták őket betámadni ilyesmivel mások?:D


Hétköznap, a kora délutáni órákban mire számítsak a melegszaunákban, például hétfőn/kedden?


Mennyire van lehetőség csak dumálni másokkal?


ŐőŐő, térkép vagy valami leírás van-e a melegszaunákról a neten? Odatalálni odatalálok mindegyikhez, de magát az épületet és azoknak a helységeit nem ismerem.

2023. jan. 4. 17:12
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Én szinte teljesen hetero srácként egyszer lenéznék egy ilyen helyre. De ugyanazok a kérdések, amik a kérdezőben, bennem is élnek :D
2023. jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Minden korosztály megfordul ott. Talán a szauna 69-ben több a fiatalabb. A magnumban több az idősebb korosztály.

A fiatalokra mindenki vágyik, rámozdul. Csak hagynod kell magad elcsábítani!

Változó. Van, mikor nyitás után lassan szálingóznak, de van, mikor már akkor sokan vannak.

Perszehogy van lehetőség beszélgetni. Van egy amolyan társalgó is, de pl. a jakuzziban, vagy a gőzben, szaunában is lehet beszélgetni.

Szerintem nem kell térkép a belső kialakításról. Az a jó, mikor magad fedezed fel a helyet, és meglepetések érnek közben!

2023. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

Párszor voltam a Szauna 69-ben és kétszer a Magnumban.


Nagyon más mint amire az ember (főleg fiatalon jogosan) vágyik.

A kettő közül a 69 a jobb vagyis a kevésbé rossz.


De amúgy gusztustalan, siralmas, taszító.


Nagyrészt öregek vagy középkorúak vannak, illetve kövérek vagy formátlanok, soványak. Egyszóval nem olyanok akiket szívesen látnál, főleg meztelenül...


Az öregek próbálnak folyton rámozdulni a fiatalokra, a jól kinézőkre, mert hát szauna és itt erről szól. Mondják ők.

Van aki az elutasítás után számon is kéri, hogy akkor minek jöttem, ha nem akarok semmit.

Miért ne akarnék, csak nem vele.


Sokan mennek körbe-körbe szünet nélkül mászkálnak, várják a fiatal, jó pasikat, de ha azt mondják a Grindr-re, hogy húspiac, na akkor ez ezerszer rosszabb.


Ha szex miatt mész, akkor jobb online.

Ha szaunázni, nem meleg élmény miatt, akkor menj normál szaunába.

Ha ismerkedni, akkor is online vagy bárok, melegbulik.


Köze nincs ahhoz amiket videókon lehet látni.


Az első alkalommal azt hittem, hogy csak rossz napot fogtam ki. Pár alkalom után rájöttem, hogy itt ez megy. A Magnum még undorítóbb.

2023. máj. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

Persze nézd meg ha akarod, de azért írtam ilyen hosszan, hogy erre készülj fel.


Magnumban van sötét rész is ahol azt sem látod, hogy ki nyúl hozzád, engem akartak ott leszopni, szinte berángattak.

Amikor ellöktem magamtól valakit még neki nem tetszett.


Ha nekem undorító volt, akkor neki hányszor undorítóbbnak kellett volna lennie, hogy azt sem tudja kit szop le.

Na el lehet képzelni ezek milyen emberek. Emberek???

2023. máj. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!