Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Magnum szaunában passzívként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Magnum szaunában passzívként vagy aktívként könnyebb szexre találni bárkit?

Figyelt kérdés
Körülbelül a 40-es korosztályig.

2023. jan. 8. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
szerintem mindkettonek konnyu
2023. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
A passzív szerepről tudok nyilatkozni. Én magamat átlagos pasinak mondanám, nem vagyok egy szupermodell, de nem is az, akit egy átlag ízlésvilágú ember élből elutasít. Nagyjából 5 percig szokott tartani, míg jönnek a jelentkezők, de ha csak azokat vesszük számba, ahol van valami minimális kémia, úgy maximum fél óra partnert találni.
2023. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
36%
Én 24-éves vagyok tejesen passzív ha lemegyek a magnum szaunába és fogok egy táblát amire az van írav hogy paszívagyok és aszt akarom hogy eröszakoljanak meg megfofnak dugni
2023. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Aktívként 50-szeres esélyed van a szexre!! Ott a 95% passzív. Ha jól áll a farkad ez az elsődleges, ha jó is a tested és öreg sem vagy, a sikerszázalékod 100%.


(tapasztalatból tudom). :))

2023. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kajak53 ***** válasza:
87%
Ha Magyarországon vagyok mindig elmegyek párszor a Magnumba. Nagyon kultúrált hely. Az egyik legmagasabb szintű ilyen jellegű szauna, amit megismerni szerencsém volt! Látványosan kisportolt testem van, ami miatt nagyon sokan felfigyelnek rám. A közeledés, kapcsolatteremtés kultúrált. Eddig senki sem sértődött meg, ha elutasítottam. Volt, hogy semmi nem jött össze egy adott este, volt, hogy csodás szeretkezésekben volt részem velem egyidősökkel és unokáimnak is beillő zsenge fiatalokkal. Csak a legjobbakat tudom mondani a Magnumról.
2023. márc. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
én az idős korosztályt szeretem (55+ éves szőrös nagypapákat :) ), mivel fiatal vagyok, így inkább az a nehéz, hogyan utasítsak vissza valakit úgy, hogy lehetőleg ne bántsam meg vele. az idősek jóval nagyobb része passzív, ami amúgy nekem pont jó ;)
2023. márc. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6@. Akkor neked a magnum egy kánaán!
2023. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7@

sajnos nem kánaán, mert vagy nem szőrösek, vagy nagyon lelakottak az öregek... nem nagyon találkoztam még olyannal, aki tetszett is vagy akinek én kellettem volna :D

2023. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

Ez nekem magas,hogy akik 55 felettit keresnek,azok miért hangsúlyozzák,hogy ne lelakott legyen.

Most tisztázni kéne,hogy milyen legyen már az idős férfi.Mert vagy szőrös,aputestű,kopasz, bajszos stb legyen, vagy izmos,de szőrös és arcszőrzetes.

Aki nem ilyen azzal mi legyen? Mert 55 felett a többség e két kategória között van.

Na ?

2023. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9@. Mit jelent pontosan az, hogy: lelakott?
2023. márc. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!