Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szauna 69-be melyik nap...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szauna 69-be melyik nap menjek 22 évesen? Esetleg a rendezvények milyenek?

Figyelt kérdés

Szeretnék menni kicsit kalandozni és velem hasonló korú fiúk érdekelnének. Azonban nem tudom mikor menjek. Nyilván van a fiatal nap, és ha mondjuk egy olyan idősebb pasi fejével gondolkodném aki a fiatalabbakat szereti, pont ezen a napon mennék 😄

Aki szokott járni, nem tudna valami kis tippet adni?



2023. jan. 11. 07:06
 1/6 zigglerziggler99 ***** válasza:
81%

Én eddig egyszer voltam. Zárás előtt ne menj :D


F30

2023. jan. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért? Senki sincs akkor?
2023. jan. 12. 04:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pénteken asszem ha felmutatod a diákodat kedvezményesebb és fiatalnapokon több a fiatal.
2023. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Zárás előtt már nincsen idő "semmire". :)
2023. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezen gondolkodom hogy egyszer megnézem milyen egy ilyen hely kiváncsisagbol.

Szóval aki tud tanácsot adni, annak megköszönöm:)

20/p

2023. jan. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Párszor voltam de előtte én is tájékozódtam.


Legtöbben szombaton délután, este, éjjel vannak.

Péntek késő délután, este, éjjel is sokan vannak.


Máskor kevesebben. Igaz ez a fiatalokra is. Voltam már fiatal napon amiből kétféle is van. Kevés vendég volt, fiatal főleg kevés volt, de idősebb sem sok.

Péntek, szombat amit javaslok.


Itt írta valaki, pont most olvastam, hogy szombaton a meztelen partin sok helyes és fiatal pasi van. Talán most szombaton én is megnézem.

dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!