Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sauna 69-ben milyen a gender...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sauna 69-ben milyen a gender free day?

Figyelt kérdés
Ma lesz és gondolkodom, hogy menjek e. Valakinek vannak tapasztalatok?

2023. jan. 13. 18:26
 1/3 anonim válasza:
21%
Szia én renveresen járok oda öregek vanak tulnyomó töbségben de nagyon kedvesek és magyon sok akció is van ojankor engem Négy öreg is megdugot utána meg keten egyszere imátam
2023. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1

Inkább füstjelekkel...

2023. ápr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 saratoga válasza:
Nos, tapasztalatból, a következőket tudom mondani: a férfi - nő arány kb. 15:1-hez. Tehát, ha kalapba akarsz kerülni akkor valami extrát kell villantani! A párok a legtöbbször kiválasztják maguknak azt aki tetszik nekik. Ennek ellenére némi rámenőség nem árt! A medencébe nem szabad szexelni, mert valamelyik lángágész kitalálta, hogy az nem higiénikus, holott ilyen helyén a testnedvek nyomai mindenhol megtalálhatók. Szerintem megér egy próbát!
jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!