Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szoktàtok kiverni a férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktàtok kiverni a férfi Tanárjaitokra?

Figyelt kérdés
Én pl az osztályfőnökömre nagyon durván rá voltam izgulva! 🤤☺

2023. jan. 15. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2023. jan. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Én már nem vagyok sulis, de anno csak idősebb tanáraim voltak, egy fiatal és jóképű sem, úgyhogy nem vertem tanárra :)
2023. jan. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem egyetemen volt egy jó képű fiatalabb tanárom, de hiába nézett ki jól, ritka nagy seggfej volt.
2023. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Naná, de még hányszor! Több tanáromra is.
2023. jan. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Előfordult.
2023. jan. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Jajj:DD

Negyedéves tanárszakos hallgató:)

2023. jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Én nemcsak rájuk vertem, volt akivel együtt is
2023. aug. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

Igen, vertem ki tanáromra, többre is

;-) Különösen a tesi tanárom volt nagyon jó pasi.

2023. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%

NEM.



Meg nem fordult a fejemben sem, soha, semelyik tanáromat sem képzeltem el ilyen helyzetben.


Nem azért, mert öregek vagy rondák lettek volna, hanem mert mi még tiszteltük és tiszteljük most is a (volt) tanárainkat.


Különösen, hogy én is tanár lettem, 6 (azaz hat!) évig tanultam azért, hogy az ilyeneket, mint a 8 válaszoló és a fantáziáló kérdező hülyeségét megválaszoljam.


Nem véletlen, hogy - isteni szerencsémre - pont a Covid előtt hagytam ott az egész közoktatást.


Sokat - napokat - gondolkoztam rajta, de nem tudom elhinni sem a kérdező, sem a kommentelő 8 emberke véleményét, mert bizton állítom, hogy nincs a közoktatásban olyasvalaki, aki ezt, amiket leírtatok, meg merné tenni.


És főleg nem azért a hatvanötezer forintért HAVONTA, amit öt éve a KLIK nekem megjánlott 12 év tanítási tapasztalattal.

nov. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én voltam valamelyikőtök tanára
febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!