Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen hibákat követtetek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hibákat követtetek el randizás során, ami miatt nem lett az egészből kapcsolat/ szakításhoz vezetett?

Figyelt kérdés

Annyi ilyen posztot olvasok, és ismerősi körömből is sokan panaszkodnak erre, hogy még ha jól is alakul a randi vagy a sokadik randi, valamilyen dolog miatt mégis gyakran elcsúszik?


Mit tudnátok javasolni egy olyan valakinek, akinek ilyen téren kevés tapasztalata van?



2023. febr. 8. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Nekem általában akkor borult amikor őszinte voltam vagy elmondtam magamról valamit. Sok ilyen persze nem volt, de hazudni meg nem fogok.


Volt olyan aki a családi hátterem miatt utasított el. :F


(Vagy csak erre fogta)


De egyebként gyakori hibák:

-erőszakos vagy és türelmetlen

-tiszteletlenül beszélsz az exedről

-bunkó vagy a randipartnereddel



Mit javaslok?


Legyél őnmagad, ha nem az vagy akkor kár úgy belevágni.

2023. febr. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem akartam azonnal szexelni,nem fogadtam el,hogy perverz, nem tetszett,hogy az exei szerves részei az életének.

Nem adtam kölcsön pénzt, nem akartam első hétvégén wellnessre utazni, nem akartam egy hét után összeköltözni.

Kiderült,hogy dohányos,kiderült,hogy feleségétől külön élő, kiderült,hogy a randi után a gyerekért megy az oviba.


Ezek általában a fő problémák.

És persze én voltam a szemét, a genyó, a bunkó, a rosszindulatú.Sőt megátkoztak, legyek örökre magányos.

2023. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, megint nem néztem a kategoriát, de nem hiszem hogy annyira eltérne.


Én heteroszexuálisként pofátlankodtam ide.

2023. febr. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Utolsó: Jézusom! Amúgy ezeket a dolgokat nem lehet rögtön leszűrni? Sajnos nekem is van pár ilyen élményem:


1. Nem dugtam meg az első randin, én csak szerelmeskedni akartam.


2. 3 hónap ismerkedés után közölte a srác, hogy nem tudja magát elképzelni kapcsolatban.


3. Szerinte túl egoista vagyok: kiutaztam miatta Németországba, és nem akartam, hogy alvással teljen az egész hétvége.


4. A srácnak túl nagy a farka, ezért sokan csak bottomként használták. Elvárja, hogy engem aktívot megdughasson. Na jó, ez az ismerkedés sok sebből vérzett. :D a srác minden egyes talin elmesélte hogy milyen szemét az exe. Ha áthívott Netflixelni, más srácnak írt.


5. Gyógyszeren van az illető...



Na én ilyenekkel találkoztam. Ami az én esetemben szerintem hiba volt:


- hosszú távú tervezés hiánya már az elején (mit is várhatok ettől az egésztől?)


- annak a felmérése, hogy a srác mennyire határozott, neki mik a céljai. Mindig a hobbija érdekelt, pedig gyakran ezek mellékes dolgok.

2023. febr. 8. 09:31
 5/10 A kérdező kommentje:
3) semmi baj, ha esetleg neked van valami tapasztalatod, nyugodtan leírhatod. Lényegtelen itt szerintem a szexuális irányultság.
2023. febr. 8. 09:32
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés olyan helyzetekre utalhat, amikor a randi során valami olyat mondtam/tettem, amit a másik fél, akivel törekedtem volna szorosabb kapcsolat létesítésére, félreértett, emiatt meghiúsult az ismerkedés folytatása, mert még a jóvá tevő kimagyarázásra sem maradt lehetőség.


Nem volt még ilyen.

2023. febr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Gyógyszeren van az illető..."


Ezzel mi is a gond?

2023. febr. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

"nem akartam első hétvégén wellnessre utazni"


Mi a gond egy jó kis fürdőzéssel, szaunázással? Nem szexklubba akart vinni.


Keresitek a tökéleteset, a Disney-lovagot, aztán a végén átok nélkül is magányosan fogtok megöregedni.

2023. febr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyi lett volna a gond,kedves 8-as,hogy elvárta,hogy hívjam meg egy ilyen hétvégére.Magyarul, nem volt pénze de elvárásai igen.

Na ezen érdemese elgondolkodni...Ugyanis ilyet életemben sosem tettem,hogy egy háromnapos levelezés és egyetlen élő találkozás után ilyen ötlettel jöjjek elő.

Akkor a magány,mint az ilyen élősdi alakok.


#2

2023. febr. 9. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mi első randin jégkorizni mentünk, úgy hogy előtte sosem voltam. 😅 Viszont az meg tök jól alakult.
2023. febr. 9. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!