Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek Whisper ton mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek Whisper ton mennyire jön be szexuálisan?

Figyelt kérdés

2023. márc. 9. 21:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%
nem szabadna elnie annak a kis csotanynak. a leheto legrosszabb dolog a melegek megitelesevel kapcsolatban, hogy el
2023. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Nem jön be, mivel nő(nek adja ki magát), én meg a pasikat szeretem.
2023. márc. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Ő elég feminin, amivel szerintem nincs gond. A ripacskodásával már annál inkább. Viszont nekem a maszkulin pasik jönnek be. Szóval nem jön be.


22/p

2023. márc. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Jani Belucci ***** válasza:
79%
Szexuálisan és emberileg is visszataszító.
2023. márc. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy írják, egy irritáló kis pojáca, baromi visszataszító.
2023. márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 -remete- ***** válasza:
72%
Nekem nem tetszik. Amolyan quer vagy minek mondanám. Inkább egy ripacs mint bármi. Szerintem van az a pénz amiért ezt csinálja. Vajon valójában milyen ember lehet. Amikor épp veszi valamilyen kamera.
2023. márc. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Semennyire. Sem külsőleg, sem viselkedésben. Ránéztem ki ez, mert nem tudtam, de öt percig nem lehet elviselni a videóit sem.
2023. márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon gáz az a kölyök....
2023. márc. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%
nem vonz... pedig helyes srác is lehetne, kis kondival atomteste lehetne, de úgy látszik ő magát nem így akarja látni
2023. márc. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Őszintén kétlem, hogy BÁRKI is szeretne tőle bármit. Mármint még talán ha csak látja. De amint elkezd beszélni, stb kijön hogy egy torz elme rejlik meg az arc mögött és már megdugni sincs kedve az embernek. SZERINTEM!

Én szeretem a 25 alatti srácokat és az se baj ha csajosak. De ő sajnos irritáló.

2023. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!