Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek kamasz meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kamasz meleg srácok ugyan élnek nemi életet ?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy van kapcsolatuk és ők is szexelnek? Vagy inkább meghúzzàk magukat és mondjuk csak maszturbálnak otthon magányosan? Mert nem fogadnák el a környezetük hogy melegek?

2023. márc. 30. 20:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
Már miért ne szexelnének ha van kapcsolatuk? Ki nem szarja le hogy primitív tahó pár hangoskodó idióta a környezetükből? Amúgy hidd el: a nagy többséget pont nem érdekli ki meleg meg ki nem. Attól hogy van pár homofób idióta, aki üvöltve hangoztatja a gyökér gondolkodásmódját, a többséget egyszerűen nem érdekli ki meleg meg ki nem.
2023. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne tennék? Persze ki hogy éli meg a melegséget. Biztos hogy van olyan aki meghúzza magát
2023. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem kb úgy, mint a hetero társaik. Egy részük meghúzza magát, és otthon recskázik. A másik részük éli az életét, és ismerkedik másokkal, és ha olyannal találkozik, akivel kölcsönösen tetszenek egymással, akkor vele foglalkozik, és van egy részük, aki meg hajtja a kalandokat. Nem hiszem, hogy nagy aránybeli különbség lenne ebben a melegek, és a heterók között.
2023. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az utóbbi volt, de ha a környezetemben lett volna olyan sràc, akivel meg lett volna a kölcsönös vonzalom, tuti nagyokat hancúroztunk volna.
2023. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
60%
A többségnek maradnak "marokmarcsa örőmei" szerintem. Nincs nyitott társadalom, titkolózás van. Eleve aki rájön hogy nem lányba lenne szerelmes az saját érdekében titkolja. Persze vannak/lehetnek üditö kivételek, pl. a legutöbbi "pedofil botrány" főszereplője, akinek a gátlásai pont 40éves korára "elmúltak". Igy maga számolt be a "kalandjairól" nála 25 évvel fiatalabb sráccal. Gondolom a tek-et is vendégségbe már várta, egy kis házisüteménnyel kissebb rovancs készítésre.
2023. márc. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
na meg az sem mindegy, mit értünk titkolózásnak. a többség nem áll ki ország-világ elé, hogy "igen, én meleg vagyok", de azért gondolom nem is mindenki titkolja annyira, hogy senkinek nem beszél róla
2023. márc. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
21 éves férfi vagyok. És még nem voltam senkivel. Környezetem szerint jól nézek ki. Azért nem voltam senkivel mivel még otthon élek és a családom nem éppen elfogadó. Persze ha lett volna olyan srac akivel kölcsönösen vonzódunk egymáshoz, akkor lett volna kapcsolatom. Pár hónapon belül költözni fogok és a saját életemre fogok koncentrálni. Viszont nem tudom fogok-e ismerkedni társkeresőn mivel eléggé romantikus ember vagyok így előnyben részesítem, ha valakit személyesen ismerek meg és kialakul köztünk valami. Ez sokkal romantikusabb mint kitenni magunkat mint valami árut és arra várni, hogy valaki jelentkezzen, hogy akarnak minket. Munkahelyemen van egy srác akihez eléggé közel állók és bejön nekem, viszont kevert jeleket küld felém így nem tudom mi a szitu vele, ex barátnőjével még kb fél évvel ezelőtt össze jártak úgy, hogy nem voltak együtt. A csaj mai napig meg van bolondulva érte. Őszintén nem hiszem, hogy valaha is lesz köztünk több mint barátság, de alapból hálás vagyok, hogy barátok vagyunk mivel tényleg jó ember.
2023. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%

A tini melegeket arról lehet megismerni, hogy az iskolai közösségi életben aktívabbak, sok társadalmi feladatot vállalnak, érzékenyebbek mások problémáira, több időt töltenek tanulással, önkéntes feladatokkal.

Így fojtják el magukban a szexuális vágyakból eredő komplexusokat.

Na, én legalább is ilyen voltam.

2023. márc. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
86%

A 8-ashoz írnám.

Mindent csak egy ideig lehet elfojtani,másba temetkezni.Volt egy ilyen osztálytársam,aki hasonlóan mindennel foglalkozott,stb, később olyan pályára ment,ahol segített,stb.Akkor robbant nála,amikor nem is hitte,késő negyvenesként.Állást váltott,és most elmondása szerint belezakkan,ha nem dughat egy héten legalább kétszer.Kényszeres lett nála:(

A homofóbok,hangos szidalmazók kb 90 %-a pedig meleg,szexre vágyik,sőt szeretetre egy azonos neműtől.De nem élheti ezt meg,azért a túloldalra billen.

Mint a gyerekek kiskorban,ha nem játszhat azt,amit szeretne, akkor elkezdi a többi gyerek játékát zavarni,tönkretenni.


Nagyon sok a lelki elfojtás,lelki tusa szerintem ezért-is- van ennyi defekt a társadalomban.

Nekem anno azt mondták,hogy szeresd azt,akit érzed,de akkor szeresd.Szerencsémre,megélhettem a szerelmet,szeretet,már 18 éves koromban.Azóta eltelt egy "kevés" idő,de sosem volt gondom abból,hogy kit szeretek és hogyan.Egy dolog volt mindig problémás, a hűség,és nem részemről. De ez már más lapra tartozik.

2023. márc. 31. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
96%

A 8-as válaszolóval nagyon egyet tudok érteni, konkrétan én is ilyen vagyok.


18/F

2023. márc. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!