Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Igaz, hogy MC ISTI meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy MC ISTI meleg?

Figyelt kérdés
2023. máj. 21. 00:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Hallottam olyan pletykát it, hogy egyszer akarata ellenére péniszt helyeztek belé Ausztriában migránsok. Igaz ez?
2023. máj. 21. 00:30
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
pfújj!
2023. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, ha ennyire érdekel. Biztos okoznál neki egy kellemes percet ezzel a kérdéssel.
2023. máj. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még ha ez igaz is, az "egyszer akarata ellenére péniszt helyeztek belé" miért jelenti azt hogy meleg? Akarata ellenére...
2023. máj. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Mc Isti meleg lenne aszt nem tudom, de abban biztos vagyok hogy az ember, egy totálhülye szerencsétlen barom. Itt még óvatosan fogalmaztam!

A videói alapján amiket megnéztem, ha csak annak a felét is komolyan gondolja, már ott alapjáraton komoly bajok vanna nála.

Egy szánalmas idióta, akinél akár komolyabb pszichológiai problémák is lehetnek.

2023. máj. 29. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is mentálisan defektes. Bár szívesen megnézném hogy egyszer jól pofán verik ezt a vágóhídi sertést..
2023. máj. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, sodi bajtársa szóval ki tudja...
2023. jún. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elvileg meleg, mert egyik tiktok liveban, Norbert Stunak címezve "rappelte", hogy megszexualizálná a száját.
dec. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!