Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 18-20 év körüli srácok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 év körüli srácok, bejönne neketek egy ilyen 40 körüli férfi?

Figyelt kérdés

Rendszeresen sportol, így nem "apateste" van, fodrászhoz jár havonta, rendszeresen borotválkozik, tisztálokodik, ízlésesen, jól öltözködik, elég jóképű (számodra), rendszeresen olvas, szeret filmezni, párkpacsolatban törődő, szeretgető, de egyenrangú partnerként kezel benneteket, szexuális szerepe passzol a tiétekhez (aktív/passzív/uni).

Ez oké, vagy mindenképpen csak korotokbeliek jöhetnek nálatok szóba?



2023. jún. 1. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Egy ilyen daddy tökéletes, szóval persze, tetszene, biztosan sokat tudnék tőle tanulni. Csak az kb a lehetetlen kategória sajnos.


18f

2023. jún. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Tiszaújvárosból van most valaki srácok?
2023. jún. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
nekem az jön be, ha borostája van és kellően, nem túlzóan szőrös, ha ez még igaz, akkor (de már így is) elég jó pasi, sőt ez alapján tökéletes, de az nem létezik
2023. jún. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
A fiataloknak nem azzal van a baj, hogy hogy néz ki egy 40 éves hanem azzal, hogy 40 éves ezt értsétek már meg. Míg egy fiatal simán elmegy rendszeresen bulizni hajnalig egy 40 es hol bírná ezt? Teljesen más életvitel, teljesen más gondolkodás, és teljesen más prioritások. Meg mire ő lesz 40 a másik 60 ez itt a baj nem a kinézet.
2023. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem ártana , ha végre mindenki a saját korosztályával próbálkozna.Attól senki nem lesz fiatalabb,ha egy 18 évessel fekszik le.Akármilyen ápolt és törődő is.
2023. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nekem a 40 már nagyon sok.
2023. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
5: Szerinted ki hiszi, hogy fiatalabb lesz? Sok idősebb pasi bukik a fiatal srácokra, és egyik sem gondolja, hogyha 60 évesen ágyba bújik egy 18 évessel, akkor ő is 42 lesz megint (csak példa). Ez csupán vonzalom, vagy preferniccia, nem kell minden marhaságot belelátni.
2023. jún. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Egy 62 éves férfitől hallottam,hogy őt megfiatalítja, ha ilyen fiatal srácokkal van.Pedig nem volt egy jó állapotban levő, mégis voltak srácok az életében.

Nem kitaláltam.

#5 voltam.

2023. jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Tudod van az amikor összejön egy fiatalabb egy idősebbel, nos ilyenkor az esetekben inkább a fitalok öregszenek hozzá az idősebbhez nálunk ugyanez volt tesómmal is. Fiatalodni viszont egy öreg sem fog csak bebeszéli magának.
2023. jún. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
73%

Erről a kérdésről a Szólíts a neveden című film jutott eszembe, ott kisebb a korkülönbség sztori szerint, de Oliver színésze 30 éves volt forgatáskor. Izgalmas történet, egy gyönyörű szerelemről. Leírásod alapján beleillenél az idősebb férfi szerepébe.

20/F

2023. jún. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!