Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatalon miért nem lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon miért nem lehet komolyan ismerkedni?

Figyelt kérdés

18 vagyok és a hasonló korúak között ismerkednék, alkalmira lenne is jelentkező, de én egy igazi párt akarok, akiben megbízhatok és közösen próbálunk ki dolgokat a szex terén is. Párkapcsolatba csak idősebbek lennének benne, de szerintem mást akarunk, így nem hiszem, hogy velük működne.

Oké, hogy sokan fiatalon élik ki magukat, de senki sem igényli ilyen korban a kapcsolattal járó plusz érzelmi töltetet?



2023. jún. 2. 09:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
31%
Nem a korral van baj, egyik korosztály sem igényli, csak kevés ember a melegek között.
2023. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Én azt tapasztalom, hogy idősebbek keresnek olyan aktívat, aki kapcsolatot is szeretne, de fiatalok között tényleg lehetetlen a dolog.
2023. jún. 2. 09:27
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Mindig lesz a korosztályban olyan aki szeretne párkapcsolatot, csak meg kell találni a megfelelő embert.
2023. jún. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
60%
Az idősebbek között sem lehet találni.
2023. jún. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
60%

Cáfolnám a 4-est.

Csak általában a kor nem passzol a felek között:)

2023. jún. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
60%
Idősebben egyre kiéhezettebbek.
2023. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Egyetértek az 5-ös válaszolóval, komolyban eddig csak idősebbek lettek volna benne.
2023. jún. 2. 10:37
 8/30 anonim ***** válasza:
milyen korosztály akart komolyabbat kedves kérdező?
2023. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
Van bőven a fiatalok között is akik komolyat keresnek, idősebbek között is. Aki ennyire reménytelennek látja a helyezetet az inkább magában keresse a hibát.
2023. jún. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

8: főleg 50-es, 60-as férfiak.


9: Kösz, már vártam az ítélkező kommentet, nincs velem probléma, a korosztályommal annál inkább. Ha nyitott szemmel járnál a világban, észrevennéd, hogy ez elég általános, amit leírtam a 18 körülieknél.

2023. jún. 2. 10:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!