Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fogadást vesztettem emiatt le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogadást vesztettem emiatt le kellene szopnom egy pasit, emiatt meleg leszek?

Figyelt kérdés
Elvesztettem egy fogadást, aminek az volt a tétje, hogy aki veszít, le kell szopjon egy pasit. Szerintetek ettől meleg leszek? Nem nagyon tudnék alóla kibújni szerintem.Vagy szerintetek ne tegyem meg? Illetve nem is tudom hol találnék olyat akivel csinálnám :( 22/F

2023. jún. 3. 16:02
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
93%

Ne tedd meg és kész, ha pedig annyira elkötelezettnek érzed magad egy hülye fogadás miatt, akkor érdemes elgondolkodni, hogy vonzódsz-e a pasikhoz

Csókollak

2023. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Engem leszophatsz. Ettől nem leszel meleg, ha élvezed, akkor is csak bi. De nem ennek hatására alakul ki benned.
2023. jún. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
2-es merre laksz? Hány éves vagy? szopott már le fiú?
2023. jún. 3. 17:24
 4/46 anonim ***** válasza:
90%
Ugyan már olyan mint ha pinat nyalnál csak ez áll😂
2023. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
Te csináltál már ilyet? Valóban olyan?
2023. jún. 3. 17:53
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Én is cumiznék (f)
2023. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
6os hány éves vagy? Egymást? Talán kevésbé éreznem gaznak és megalázónak ha engem is leszopnanak
2023. jún. 3. 18:11
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, legalább azt mondd meg, hogy melyik városban keresel szopópartnert, hogy ne írogassanak neked máshonnan feleslegesen...
2023. jún. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, ettől nem válsz meleggé. Viszont ha belementél ilyen fogadásba és amilyen lelkesen keresed itt a megfelelő farok gazdát :) szerintem van benned biszex hajlam. Ezt nem elítélő módon mondom, csak nekem ez jön át.

Bi/F/43

2023. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
94%

Hűha hát nekem nem menne.... de mivel itt kérdezősködsz róla szerintem ez neked simán menne.

(Vagy csak kamu sztori, hogy valakit megrekettyézzél)...


Fogadáspól volt már szájrapuszi pasival.

Cserébe megdughattam egy csajt, szóval félig megérte.

Azért félig mert olyan részeg voltam, hogy nem igazán ment már a dolog XDDD

2023. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!