Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tapasztaltátok már, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltátok már, hogy mindig azok oltják a leghangosabban a melegeket minden társaságban, akikből simán kinéznéd, hogy érdekli őket a téma?

Figyelt kérdés
Szerintem azért mert érdekli is őket:) Szerintetetek?:)

2012. júl. 1. 00:08
1 2 3 4
 1/35 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
4%
Feltűnési viszketegség.Vagy jobboldali nézetek
2012. júl. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
56%
szerintem azért mert melegek, és te is az vagy
2012. júl. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
64%
persze. Jobban tudnak nyihogni meg nyávogni mint a nők.
2012. júl. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
62%

inkább nevetség tárgyai szoktak lenni a melegek társaságban,ha szóba kerül.

én nem szoktam hallani,hogy valaki vérkomolyan szidja őket,mert különösebben a kutyát nem érdeklik.

röhögni lehet egy kettőn,és annyi.

2012. júl. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
0%

Azért oltjuk a melegeket mert ez az oldalon nem a melegeknek készült, hanem a normális felfogásúaknak.


Most olvasok egy topicot, hogy hogyan sz*p egy férfi, hát kösz, de jóhogy kilövöm a gyakorit, mivel hányinger közeli állapot kap el.

2012. júl. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
90%

"hanem a normális felfogásúaknak"


Akkor te hogyan kerültél ide?


Ahm... engem ebben a kategóriában minden kérdéstől elkap a hányinger.

2012. júl. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
66%

Igen, én megfigyeltem. :D

Nálunk pont a rózsaszín pólósok oltogatták őket, közben meg láttam, hogy érnek egymáshoz, hogy néznek egymásra, azok a gyengéd pillanatnyi érintések, mélyen egymás szemébe nézés, komolyan forrt a levegő tőlük, meg a szerelmüktől. :D

Amúgy vannak kivételek, de nálunk nagyon meleg volt a helyzet. :)

2012. júl. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
92%

Kompenzálás.Ha jól leugatom őket, és macsó vagyok akkor én vagyok az alfahím és az alfahím nem buźi.

A szélsőséges nézetekről meg annyit, hogy többnyire az ilyen emberek lelki roncsok. Pl. egy bąlfasz nevelés és egy rejtegetett homoszexualitásból fakadó törés. A felvonulásnál az ellentüntetők között is elég magas a melegek aránya, csak ők rosszab környezetből jönnek.


Tudod, félnek tőle, hogy egy férfi úgy fogja kezelni őket ahogy ők a csajaikat. Ezek kb. olyan szinten vannak az emberi kapcsolatokról való gondolkozában mint valami valóságshowban lakók.

2012. júl. 1. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha egy férfi rendben van önmagával, akkor nem izgatja fel magát azon, hogy más férfiak mit csinálnak és kivel. (Addig, amíg nem az ő barátnőjükről van szó. : D)

Ebben a mondatban összefoglaltam mindent szerintem.

2012. júl. 1. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
@5:Ha undorodsz tőle mé' olvasod?Szerintem ez csak egyet jelenthet... :D
2012. júl. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!