Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sokan úgy tartják, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan úgy tartják, hogy a homoszexualitás természetellenes dolog, de akkor miért a prosztatánál van a g-pont? (férfiak esetében)

Figyelt kérdés

Sokat olvasgattam ebben a témában, és nem értem, hogy miért lenne természetellenes, elítélendő dolog, sokan csak mondogatják a "seggbek*rást", mert a sok homofób azt hiszi, hogy direkt kínozza egymást a sok szadista b*zi, holott pont ott van a férfiak egyik úgymond "élvezeti pontja"


javítsatok ki nyugodtan, ha tévedek, nem igazán ismerem a melegek szexuális életét, de azt tudom, ugyanolyan emberek mint mi, állatoknál is van homoszexualitás,

és ha igazam van, akkor a homofóbia egy heteronormatív baromság, és nem betegség



2013. ápr. 15. 14:50
1 2
 1/18 ivilicious ***** válasza:
19%

mármint most meleg vagy és ezzel nyugtatod magad? így lettek összepakolva a pasik.


természetellenes a homoszexualitás igen. egyébknét semmi bajom velük,de igen,természetellenes, ugyanolyan betegségnek fogom fel,mint a pedofíliát, vagy a nekrofíliát. azt is elfojtják, vagy ha nem,akkor börtön,nem?

amúgy azt hiszem a keresztények mondták,h mekkora bűn,attól lett ilyen tabu,az ókorban tök normális volt, mert ugye gátolta a túlszaporodást is.

másik meg,hogy ha egyenlőnek tekintik magukat a melegek,akkor MI A SZRÉRT VONULNAK FEL ,HA ELVILEG UGYANOLYANOK ÉS EGYENJOGÚAK? ezt utálom bennük egyedül.

2013. ápr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

hetero vagyok, és régen én is homofób voltam, miután meg nem ismertem 1-2 meleget, és ledőltek előttem azok a sztereotípiák, hogy a melegek rózsaszín sálú kis nyomorékok, akik seggbedugják egymást, sőt, talán normálisabbak is voltak, és segítőkészebbek, tisztelettudóbbak, mint pár "normális" ember

a melegfelvonulást én sem nézem jó szemmel, én se vonultam még fel, azért mert hetero vagyok, hurrá

2013. ápr. 15. 15:00
 3/18 anonim ***** válasza:
6%
nem tudom elképzelni azt hogy csajommal aszexuális együttlét úgy zaljon hogy feldug nekem egy vibrátort mert ott a gpontom..
2013. ápr. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Férfiaknál nincs g-pont. Ugyanis a G az egy német nőgyógyász nevének kezdőbetűje, ő publikált először a témában. Tiszteljük már meg ennyire szegény dokit...
2013. ápr. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Nem értek egyet azzal, hogy a homofóbia heteronormativ dolog, de legalábbis ezt elmagyarázhatnád, hogy érted. A homofóbia és a sztereotípiák a szűk- és kis agyúak látásmódja. Mi az, hogy a homofóbia nem betegség? Nem is tartják betegségnek, a homofóbia egy fajta rasszizmus, elfogadás-képtelenség és ostobaság.

Azzal is sokan tudnak vitatkozni, hogy a homoszexualitás sok állatfajban is megjelenik, igen ám, de a kannibalizmus is, most akkor az is tök elfogadott az embereknél? Homoszexuálisnak az ember születik, homofób döntésből lesz. A legegyszerűbb, ha senki nem dugja bele abba az orrát, hogy ki kit szeret, meg kivel szexel, mert ahhoz senkinek semmi köze. És akkor, ha ezt mindenki megtanulja és gyakorolja, nem lesz se homofóbia, se r.bancozás, se szűzk.rvázás, se lenézés mások iránt a szexuális életük alapján.

2013. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%

"homofób döntésből lesz"

Szerintem ez meg olyan, minthogy írtózol-e a pókoktól vagy sem. Én írtózom attól a látványtól, ha két férfi fogja egymás kezét, vagy csókolózik. Tőlem azt csinálnak a négy fal között amit akarnak, nem ítélem el, azt, hogy házasodnak-e, vagy örökbefogadnak-e, szintén az ő dolguk, de látni nem bírom.

Ez is adottság kérdése, max toleráns vagyok, és nem szólom le őket, de attól még gusztustalannak tartom, és ha lehet nem gondolok rájuk. Akkor erről most én tehetek?

2013. ápr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Heteró létemre fogalma sincs mi a franc köze van egyik embernek a másik szexuális beállítottságához.


Sokakat felháborít az hogy ha esetleg két pasi ad egymásnak egy puszit vagy kézen fogva mennek. Miért? Mi a franc közük van hozzá.( Természetesen leszbik elfogadottak mert a pasik farka feláll rá)

Budapesten a 4-6 os vonalán heteró párok gyakran csókolóznak, egymást leteperik, és érdekes, lehet hogy az is zavarja az embereket, de senki nem szól rájuk...


Míg ha diszkréten két pasi ölelkezik vagy egymásba karol már beszólnak nekik.


Elgondolkodtató....

2013. ápr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Frigg ***** válasza:
100%

Én soha életemben nem voltam homofób, sőt igazság szerint szinte minden fajta megkülönböztetéstől elszáll az agyam. Értem itt a nemi/vallási/bőrszín/zenei szubkultúra, stb. Ki vagyok én, hogy megítéljem vagy eldöntsem egy másik ember kit szerethet, kihez vonzódhat, vagy ezt (természetesen normális kereteken belül) hol mutathatja ki. Ha az utcán látnék két lányt/nőt vagy két férfit kézenfogva vagy karöltve sétálni, esetleg puszit adni, annyira természetesnek fognám fel, hogy egy pillanatnál többet nem is nagyon szánnék rájuk; ugyanúgy ahogy egy hetero párnál tenném. Szerintem semmi rossz nincs ebben. Ami meg a melegfelvonulást illeti; ott azért többnyire nem azok lépnek fel, akik komolyan is gondolják.


23/L

2013. ápr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
43%
nem vagyok homofob,egyseegyedül a felvonulásuk zavar. szerintem senkirenem tartozik az,hogy kik kivel mit. (normál körülmények közt Nekik ez pont érdekük lenne mert úgye nem mindemki gondolja így.
2013. ápr. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 ivilicious ***** válasza:
23%
jól le pontoztak a melegek :D
2013. ápr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!