Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg srácok többsége miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg srácok többsége miért nem szereti a horrorfilmeket?

Figyelt kérdés
Úgy látszik én vagyok az egyetlen kivétel, mert eddig akárhány fiúval ismerkedtem és szóba került, hogy milyen filmeket szeretnek, kivétel nélkül azt mondták, hogy horrort nem. :S

2014. jan. 1. 22:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Mert galamblelkűek a drágák...
2014. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
Mert mindig a meleg hal meg legelőször.
2014. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

De én is meleg vagyok, én mégis ilyeneket nézek!

Halálos kitérő sorozat és a Texasi láncfűrészes gyilkos a kedvencem! :)

2014. jan. 1. 22:44
 4/20 anonim ***** válasza:
57%

Én is szeretem ezeket.

Igaz, én heteró vagyok.

Tehát a válaszom haszontalan.

2014. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Érdekes felvetés , miért az emberek többsége szereti a horror filmeket? Én a sci-fi filmekért/ sorozatokért vagyok oda, erre vonatkozóan nincs valami felmérésed? :D Amúgy nekem abszolút nem jönnek be a horror filmek ennek ellenére a texasi láncfűrészest már 3x láttam :D
2014. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én meg lány létemre szeretem a horrorfilmeket.

Akkor most én mi vagyok?:O

2014. jan. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Két meleg srácot is ismerek, akik szeretik a horror filmeket. Kimondottan jókat nevetnek rajtuk!
2014. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a horrorfilmeket. És hasonlóan a többi meleg ismerősöm is jól van ezzel.


19mf

2014. jan. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a horrort, akkor b**i vagyok? Mi köze van ezeknek egymáshoz? :D (Az első tényleg adja xD)
2014. jan. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát akkor engem valószínüleg nem ismersz, én imádom a horrort, föleg a szellemes meg a zombis fajtájúakat :D 17f m
2014. jan. 2. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!