Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként bunkó dolog azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként bunkó dolog azt mondani egy srácnak, akivel tartós kapcsolat kezd kialakulni, hogy addig nincs szex gumi nélkül, amíg nincs negatív HIV-teszt?

Figyelt kérdés

2014. jan. 4. 22:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem bunkóság, ha meg akarod óvni az egészséged.
2014. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Jobb félni, mint megijedni...
2014. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
1%
Hagy el a srácot:) Helyében már elküldtelek volna a francba! Szerintem bunkó dolog:)
2014. jan. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ő is megsértődött... :(
2014. jan. 4. 22:55
 5/24 anonim ***** válasza:
4%
3-as vagyok. Nem bántásból írtam. De ha a párom mondta volna nekem,akkor azonnal dobtam volna,és még baráti kapcsolat is kizárva:) Ez engem annyira megsértene:((((((
2014. jan. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
ebben semmi sértő nincs, és teljesen normális elvárás szerintem.
2014. jan. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagyok meleg, de szerintem nem bunkóság.

Ha finoman akarod rávezetni, akkor menj el szűrésre és a lelettel a kezedben mondd: "én már megcsináltattam, hogy tudd, felelősségteljes vagyok"

2014. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
18%
Akkor legyél heteró
2014. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt nem veszi komolyan, attól jobb félni, hisz akkor korábban se vette komolyan, így simán lehet beteg. Én így látom;) Egyébként nehéz kérdés. Én is sajna félek, de azt mondom pár perc élvezet nem éri meg a kockázatot. Egy aktív srác.
2014. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%

Alap dolog!

Addig még meg nem jön az eredmény csak gumival!

És mindjárt hepatitisre is szűressetek!

2014. jan. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!