Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szigeten, Volton, egyéb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szigeten, Volton, egyéb fesztiválokon mennyire elfogadottak a meleg emberek?

Figyelt kérdés
Mennyien vannak, vagy egyáltalán fölvállalják? Hogyan viszonyulnak hozzájuk az emebrek, mennyi atrocitás éri őket? Vagy teljesen normálisnak számít?

2014. ápr. 28. 20:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Hát...inkább ne : D
2014. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Hát én ezek közül csak a Szigeten voltam, de ott annyira beszívott/segg részeg emberek voltak, hogy fel sem tűnt volna nekik.
2014. ápr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kedves első! Ez melyik kérdésemre volt a válaszod? Félreértés ne essék, nem támadást akarok indítani, csak tudtommal nem arra tettem föl a kérdést, hogy neked mi a véleményed a meleg emberekről, vagy hogy meleg emberként valaki el merjen-e menni, bár igazság szerint a kérdéseim következménye az lenne, csak nem tudom valahogyan válaszként értelmezni. Amúgy sem én vagyok meleg, hanem az egyik ismerősöm, akit szeretnék elvinni és érdekelt, hogy jogosan retteg-e az egésztől és hogy tényleg ennyire kell ettől még 2014-ben is rettegni Magyarországon.

Amennyiben viszont szerinted minden ember reakciója ez lenne, hogy egy meleg ember inkább ne szórakozzon, ill. a többségé akkor köszönöm válaszod, bár ez a nevetős szmájli elég deviáns hatást kelt bennem.


A második válaszát pedig köszönöm. :)

2014. ápr. 28. 20:38
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező!

Szerintem (bár ez korántsem biztos) az első válaszoló, lehet arra akart kilyukadni, hogy inkább ne hangoztasd az ottani emberek között nemi identitásodat, mert az veszéllyel lehet a testi épségedre.

2014. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam, köszönöm, hogy felnyitottad a szememet! :)
2014. ápr. 28. 20:45
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodtan elmehet a meleg ismerősöd...mégis mit tervez? lesmárol minden szembejövő fiút? mert akkor lehet, hogy rosszul jár, de ez talán nem meglepő...de szerintem az, ha pl. kézenfogva menne egy másik sráccal, az nagy eséllyel nem okozna nagy feltűnést/botrányt, bár mindig előfordulhat olyan, hogy összefut egy kötözködő, komplexusos hordával, de ez nem csak a Szigetre érvényes...
2014. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem tervez semmit, de tudtommal van párja. Bár azt nem tudom, hogy ő is jönne-e velünk. Amúgy lányokról van szó.
2014. ápr. 28. 20:51
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

amennyiben lányokról van szó biztos vagyok benne,hogy negatívitás nem érné őket :)

max egy két füttyentés.

2014. ápr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémát továbbra sem. Én rengeteg helyre megyek a barátommal, és fel sem merül, hogy ebből bármi problémánk lenne. Igaz, nincs ránk írva nagy betűkkel, hogy mi egy pár vagyunk, de ez gondolom, rájuk is igaz, nem?
2014. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy ha bejelentem a nemet, hasonló lesz a reakció. :D AZért ez is érdekes, de ma már eleget filozofáltam. Persze, hogy nincsen rájuk írva, teljesen igazad van, csak mondjuk egy konszolidáltabb viselkedésbe is beleférhet (nálam) egy csók és nem akarom, hogy fájdalmas pont legyen ez a téma, gondoltam jobb tájékozódni először.
2014. ápr. 28. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!