Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elmondjam-e a (homofób)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam-e a (homofób) barátnőmnek, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm nem tudja rólam, hogy meleg vagyok. Rengeteg időt töltünk együtt, emberileg nagyon jól kijövünk egymással és még ráadásul igen csinos is. Sokszor utalt már rá, hogy bejövök neki, talán szerelmes is belém, és hogy a szülei is pont így ismerkedtek meg, mint ahogy mi... Mivel teljesen "heterós" életet élek, nem is sejti rólam, hogy meleg vagyok. Az az érzésem, hogy ha megtudná, hogy a pasi, akibe ennyi időt és reményt fektetett, meleg, akkor összetörne... Hogyan mondhatnám meg neki, hogy mégse én leszek élete párja?

21F


2015. máj. 20. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Leültök egy padra

Te: Sajnálom XY de ez a kapcsolat lehetelen kettőnk között

Ő: miért AB?

Te: Azért XY mert meleg vagyok

(Ő sír)

(Te megöleled)

(Ellök és elszalad)

2015. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell feltétlen elmondanod. Ha ez egy nagyon jó barátság lenne csak, akkor elmondhatnád neki, de ez egyértelműen többnek tűnik barátságnál a lány részéről. Idővel rájön, hogy nem jön be neked és más után fog nézni.


Nekem voltak nagyon jó lány barátaim, akikkel akár ezeket a dolgaimat is megbeszélhettem volna, ha lettek volna ilyen dolgaim. De az tényleg barátság volt és egyikünk sem akart többet. Ez nem ilyen barátságnak tűnik, ezért nem kell elmondanod neki, ha nem akarod.

2015. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, hogyha tényleg ennyire jó barátod, akkor pont nem úgy fog történni, ahogy az első írja. Igen, valószínű sokkolni fogja, de mondd meg neki, hogy attól még te ugyanaz az ember vagy, akit megismert és akivel annyiszor együtt szokott nevetni. De te ismered igazán, én itt csak közhelyes tanácsokat tudok adni. Nekem is volt egy legjobb barátnőm, azt hitte, bejövök neki, majd elmondtam, hogy meleg vagyok. Ő nagyot nevetett, és humorosan annyit mondott: "most már mindent értek" :) Nem kell aggódnod, egy igaz barát egy ilyen piti infóért nem hagy cserben :)
2015. máj. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#1 válaszoló :Köszi,de az lenne a cél, hogy ne törjön össze emiatt - gyakorlatilag már 3 éve rá se néz más srácra miattam - és hogy azért ne utáljon meg és tartson retkes buzeránsnak,mint általában a melegeket...
2015. máj. 20. 19:49
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
#1 De én azt is fontolóba vettem hogy homofób ergo gyűlöli a melegeket és ez lelkileg annyira összetörné hogy egy melegbe volt szerelmes...
2015. máj. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha homofób ne védd őt, ő az igazi éned miatt bántana. Akkor te most miért kedvezel vele?
2015. máj. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem elég annyit mondani, hogy hozzá nem vonzódsz, csak barátként szereted? Heterónak sem kötelező minden nőbe beleszeretni.
2015. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl jó helyzet.


Én elmondtam, ő meg elmondta másoknak. Azóta többen kerülnek.

Nem vigasztal, hogy "nem voltak igazi barátok".

Ez van, vannak olyan emberek, akik úgy is kedvelnek, hogy tudják hogy mi a helyzet. Érdekes módon a fiúkat zavarja kevésbé.

Azóta egyébként nagyon megválogatom kit engedek magamhoz, és hamar elkezdek beszélgetni arról hogy mi a véleménye a melegekről stb. Ha tudom, hogy gáz a helyzet, akkor hagyom. Azokat a lányokat, akik pedig akarnak tőlem valamit (kapcsolat, szex), leépítem hamar.

2015. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
ne barátkozz homofóbokkal
2015. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám, mert szerintem előbb-utóbb úgyis kiderül.

Meg ne hagyd tovább reménykedni. :)

(Egyébként a homofób szó miatt nem nevezném olyan jó barátnak.)

Ha megtudja (bármilyen módon: v. elmondod, v. rájön, v. mástól, gyakorlatilag mindegy), nem ugyanúgy fog Hozzád viszonyulni.

Mert ha majd meg is változik, az sok idő, míg 'átállítja' az agyában a dolgokat. Szerintem ennek (lehet, h. csak egy időre) vége. Válogass, mint az előttem szóló mondta. Nem könnyű barátot találni, és vki.-ről, aki annak tűnik, megállapítani, h. tényleg az-e.

2017. márc. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!