Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek/bik ti ajánljátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek/bik ti ajánljátok egy kezdő passzív srácnak hogy igyon egy kevés alkoholt mielőtt kipróbálná a passzív szerepet hogy feloldódjanak a gátlásai?

Figyelt kérdés
21F Ez jó megoldás lehet, nem?

2015. máj. 23. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nincs értelme ... az alkohol nem fog segiteni !
2015. máj. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Meleg vagyok, passzív, de én NEM ajánlom.

Ne menj bele addig, amíg józanon vannak gátlásaid, mert ha iszol és megteszed, akkor utána meg fogod bánni! És az mocsok egy érzés.

Másrészt az alkohol nem tesz jót a szexuális teljesítménynek és ez nem csak azt aktívokra vonatkozik. Kis mértékben ellazít, persze, de ne trükközz magaddal szemben, mert akkor magadat csapod be!

19/f

2015. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%

Egyetértek azzal amit #2 írt.

El kellene lazulnod a rengeteg csóktól, simogatástól amit kapsz, de annyira, hogy kívánd, hogy benned legyen a másik fél.


Van párod, vagy csak alkalmi dolog lenne, szeretnél túlesni rajta?


Mert ha van, akkor eleinte felsőtesttel játszani, utána alsótest. Aztán következő héten vagy amikorra már eléggé bízol a partneredben, és oldódtak a gátlásaid, nem félsz már annyira, akkor hozzá lehet kezdeni az anális szexhez.

Ha félsz, az nagyon rossz, mert akkor a partnered nehezen tud beléd hatolni, és fájhat/erőteljesen fájhat.

Agyban, lelkileg fel kell készülnöd.

2015. máj. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Passzív vagyok,és én sem ajánlom,ahogy az elöőtte szólók sem.én tudom,hogy eléghamar fejre állnék és akkor már ellenkezni sem tudnék.
2015. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!