Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Pénteken elszeretném mondani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénteken elszeretném mondani a nővéremnek, hogy meleg vagyok, hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Ez számomra igen kényes téma, szóval a negatív hozzászólások nem érdekelnek. Szerintetek, hogy mondjam el, hogy meleg vagyok?! Mit ne mondjak, mit mondjak, készüljek fel kérdésekre?
2015. jún. 22. 11:45
 1/3 Mokyu! ***** válasza:
100%
Odamész , lazán kutakodsz a hütőben , " amúgy meleg vagyok, van valami süti a frigóban lehet szükséged lesz rá" ennyi én valahogy így csinálnám
2015. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Pszt! ***** válasza:
100%

Nekem is van öcsém és néha elgondolkodtam a dolgon. Mivel szeretem az öcsémet attól függetlenül, hogy nagy a szája, mint nekem xD, attól elfogadnám, mert az öcsém és én boldognak akarom látni. Elegen ellenzik az ilyen dolgot, nem kell, hogy még én is gonosz legyek vele. Szóval csak ülj le vele és mond el, hogy mi a helyzet. Biztos ledöbben majd, de ha szeret elfogadja a dolgot.

24/L

2015. jún. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én anno úgy csináltam, hogy olyan szitut kezdeményeztem, ahol egyedül voltunk, semleges környezetben.

Asszem valami hegyet másztunk, és ültünk fönn a semmi közepén egy sörrel.

Jól reagált, és azóta is változatlanok a dolgok.


Mit mondtam:

Tényeket, egyszerűen, tömören.

Úgyis kérdezni fog. "Mióta?" "Honnan tudod?" "Van-e valakid?" "Volt-e?" "Milyen a szex?" "Ki jön be?" Ilyenek tuti lesznek.


Anyádék inkább azon a vonalon fognak érdeklődni, hogy Miért? (rosszabb esetben "Mit rontottam el?"), illetve a klasszikus "Védekeztek?"



Csak abban az esetben mondd le, ha biztosan tudod hogy jól reagál, vagy ha nincs vesztenivalód (nem állsz anyagi függésben tőle, vagy olyantól aki negatívan reagálhat).

Ez fontos.

2015. jún. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!