Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van ennyi homofób ember?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi homofób ember?

Figyelt kérdés
én nem vagyok meleg, csak zavar, hogy az emberiség elég nagy arányban elutasító a melegekkel kapcsolatban...
2015. jún. 22. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
79%

Lehet, hogy tényleg rosszat álmodnék, ha meglátnám a püffedt hájfejed. :D


(Én amúgy nem járok felvonulásra, mint ahogy te, mert engem kevésbé érdekel, mint téged. Bizonyosan kamionon riszáló hapsiktól is merevedik a 2 centis fütykös valahol a zsírredők mélyén..:D Igazi felüdülés lehet az otthoniak után. Én nem ítélkezem.)


Na minden jót, szaporodj még sokat osztódással, ahogy a többi egysejtűek. Mr Tokaszalonna...

2015. jún. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
3%
31-es szeretsz személyeskedni. Akkor találkozzunk. Én megmutatom mit is érdemelsz. Megírod hol laksz? Vagy félsz? Van sok ilyen nagyszájú mint te. Utána sírni szoktak.
2015. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
76%

30: Hát ha én írogatnék már nem először arról, hogy élőben mennyire félnének tőlem mások, akkor lehet hogy elgondolkoznék rajta, csak sajnos ez az ember nem én voltam, hanem te...

Na mindegy, én is kezdek beleunni ebbe az értelmetlen szócséplésbe, szóval ezennel kiszállok ebből a "beszélgetésből".

Jó éjt! :)

2015. jún. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
41%
Még találkozunk. Majd egyszer...
2015. jún. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
75%
Majd pont ilyen söpredék aljanépre fogom pazarolni az időmet.. Tespedj inkább tovább a kifingott foteledben kungfupanda...
2015. jún. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
83%

a 48%-os agressziv homofób ember nagyon gáz. Nem is értem hogy lehet valaki ilyen mélyen buta.

Nagyon gáz hogy arra vagy büszke hogy a fiaid lányokat dugnak. Ugyanis ez nem teljesítmény. Egy normális apa arra büszke ha fia elér a sprotban valami eredményt, ha lediplomázik, ha sikeresen elindít egy vállalkozást. Te meg arra vagy büszke hogy a fiaid ba*sznak. Hát gratulálok.

Amint meg mondtál hogy ne legyenek rendőrök hogy te megverhess olyanokat akiknek nem tetszik az arca neked. Hát kérlek igy az őskorban döntötték el hogy kinek van "igaza". Ha te ezt érzed helyesnek akkor költözz mikronéziába a kannibálok közé és ott lebunkózhatod az ellenséget.


Egyébként ha te olyan nagyon kemény vagy és olyan nagyon bátor akkor miért félsz a rendőröktől? Hiszen ti turbó magyarok nagy erősek és ügyesek vagytok.

2015. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
22%
Már senki nem fél a rendőröktől. Semmit bem érnek. Csak a hatóság elleni erőszakot nagyon sok évvel jutalmazták. Ezért nem ri meg nyiltam támadni rendőrökrez
2015. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
24%
Hjahh börtönbe meg senki nem menne szívesen. Köztudott, hogy mi minden történik a zuhanyzóban azzal, aki leejti a szappanját...
2015. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
73%

37!

Tehát ha nem félnél a törvényes következményektől akkor te helyes dolognak tartanád hogy odamész két meleg sráchoz és bántalmazod őket?

2015. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
4%
39-es. Én már négyszer voltam büntetve. De a kérdésedre válaszolva, ha provokálna amit látok akkor igen.
2015. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!