Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van ennyi homofób ember?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi homofób ember?

Figyelt kérdés
én nem vagyok meleg, csak zavar, hogy az emberiség elég nagy arányban elutasító a melegekkel kapcsolatban...
2015. jún. 22. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom, gondoltál-e már arra, hogy a négyszeresen büntetett előéleteddel a társadalom szemében te is a "másságot" képviseled. Olyan személy vagy, aki képtelen a normális együttélésre, erőszakos, és nem mutat hajlandóságot a változásra sem (hmm egy szociopata?), és nem véletlen, ha az emberek nagy része jobban viszolyog az ilyentől, mint a melegektől.

Most, hogy ezt tisztáztuk, remélem világos előtted, hogy az első ember, akit jól el kell fenekelned a mássága miatt, te magad vagy. Micsoda filmbeli fordulat, mi?


A szavaid, miszerint "soha nem fogják elfogadni a másságot" nem túl meggyőzőek, egyrészt, nézz szét a téged körülvevő világban (nem a bumburnyák alul iskolázott haverjaidra gondolok) másrészt, nem ártana lecsekkolnod a történészek véleményét, meg a hitelesnek tűnő leleteket sem:

[link]

Kattints a linkre, ha fontos neked, hogy mennyire hitelesek a szavaid...


Nincs annyi lelkierőm, hogy kifejtsem egy felnőtt embernek, hogy mi mindenre terjed ki napjainkban a rendőri védelem, - hogy mi lenne itt a hatóságok "tekintélye" nélkül, nem csak a hidegek-melegek nyomorult kerítésével kapcsolatban, hanem kb mindennek...

Ha lehetne választani, hogy mit ne védjenek a hatóságok, akkor szerintem én a két utcával arrébb lévő ékszerüzletet választanám, nyilvánvaló okokból.

De tudod mit, a valóságban mégsem, mert nem vagyok bűnöző.

2015. jún. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
3%
61-es. Bármit is írsz nem válasz amit írtam. Amit írtam tények és lehet neked mellébeszélni a tények tények maradnak. Én barbár vagyok? Én nem beilleszkedő? Erre mondják hogy az erősebb kutya baszik. ha ököllel ha agresszióval de mindig az győz aki erőszakosabb. Ez sehol nincs másképp. Te ne bízz a rendőrségben. Még a saját honpolgárait sem tudja megvédeni. Ti is épp elég voltatok ennek az országnak most jönnek a bevándorlók. Szerinted ahol az élet nem számít és nagyon erős etnikai összecsapás várható ott mit fog tenni a rendőrség? Semmit. Páran meghalnak és kész a többi meg menekül. Te meg majd beengeded a négert ha éhes a lakásodba és megvendégeled? Te voltál Londonba amikor a négerek fellázadtak? Kis angol homi gyerekeket vetkőztettek meztelenre és azon röhögtek tényleg hogy neki nincs akkora farka mint nekik. Szeretnéd ha veled is ezt csinálnák? Velem nem fogják. Bármennyire nem tettszik neked és ledegradálhatsz, én fegyverrel a kézben és szemébe nézek akár a halálnak is de nem fognak megalázni. Akkor vagy halál vagy a gyilkolás. De ha meg kell védenem magam vagy embertársaim életét akkor elvárom hogy ezért tiszteljenek. Mint ahogy elvárod hogy téged is. Gondolod azért fognak tisztelni mert te fiúval hálsz? Ez senkit nem érdekel. Az erő számít és az akarat nem az hogyan próbáltok meggyőzni embereket a másságotok igazáról. Vagy ugye nem kell még egyszer elmondanom hogy egy teljesen homoszexuális társadalom miért életképtelen? Én neked barbár vagyok. Egyet ne felejts el még a legnagyobb birodalmat is barbárok győzték le 476-ban.
2015. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
92%

A világ NEM úgy működik, mint ahogy te gondolod. Ha úgy működne, a világ vezetői 100 kilós 8 általánost végzett diktátorok lennének, akik erőszakkal bitorolják el egymástól a hatalmat. Az embert az ész és a leleményesség emelte ki az állatok közül (már akit), nem pedig a fizikai erő. Ha nem így lenne, az oroszlánok, a bikák, vagy tudomisén mik uralnák ezt a jobb sorsra érdemes bolygót, mi pedig kis szerencsével haszonállatok lennénk.

Nem véletlen, hogy a modern, civilizált társadalomban növekszik az átlagéletkor, fejlődik az orvostudomány és a technológia..


Az erősnek csak akkor van hatalma, ha az erejéhez ész és empátia is társul.

Te valami háborús katonafilmbe képzeled magad, és ebből észérvekkel kirobbantani olyan feladat, mint a geocentrikus világkép elfogadása előtt magyarázni egy embernek, hogy a Föld nem lapos.

Az erősebb kutya b#szik? Na persze, b#szik itt már mindenki mindenkivel.


ÉN nem várok elismerést azért, hogy kit viszek az ágyamba (khm egyébként nő vagyok :D) TE viszont milyen büszkén toltad a képünkbe a fiaid nemi életét… ajnye…


Akármennyire is próbálkozok, nem tudom megérteni, hogy a homoszexuálisoknak mi köze van a bevándorló négerekhez, akiktől fegyverrel kell megvédeni a magyar népet, vagy hogy fogsz-e akár egy vállveregetést is kapni a gyilkolászásért.

(Most nézem, minek neked fegyver, ha ott van a 100 kilónyi izmod? Hát hol marad a tartás? Hol marad a tisztességes küzdelem? )


Ha történelmi példákkal akarsz meggyőzni, akkor rossz történelem-megszállotthoz jöttél, mert általában mindig van valamim, amivel tudom bizonyítani az igazamat.

A barbárjaid nem nagyon kényszerítettek térdre hatalmakat, a legtöbb, amit elértek, hogy betörtek az utolsókat rúgó nyugatrómai birodalomba, esetleg kizsebeltek néhány, az övéknél gazdagabb és fejlettebb területet. Fogalmam sincs, miért nem maradt fenn ez az életforma…

Viszont van pont neked valamim: ha például a maszkulinitásra gondolsz, a spártaiak juthatnak eszedbe, akik olyan férfiasak voltak, hogy a házasságuk előtt jóformán nem is engedtek nőket az ágyukba. Ugye mi férfiasabb EGY férfinál? KÉT férfi! És a csatamezőn is jobban teljesített az, aki nem csak a vakvilágba harcolt, hanem a szerelmét védte. (Egyéb előnyei is voltak a dolognak: nem voltak olyan szexuálisan frusztráltak, mint az ellenség katonái, és nem jártak k**vázni, szóval nemi bajt se szedtek össze). Hasonlóan férfias megítélése van a vikingeknek is, akiket nem nagyon érdekelt, hogy ki mit csinál szabadidejében, egészen addig, amíg csinál 1-2 gyereket, hogy fennmaradjon a törzs. És tiszteletre méltó társadalom volt az indiánoké is, akik szintén elfogadták a homoszexualitást.

Nekik sikerült belátni, hogy sok ember közös együttélésének alapelve az, hogy (merjem-e kimondani) „Élni és élni hagyni.”


És nyilván nem akarja senki, hogy az egész világ homoszexuális legyen (ohh a homofóbok és az extravagáns elképzeléseik) csak az, aki m.e.l.e.g.n.e.k s.z.ü.l.e.t.i.k. Tőled sem várja el senki, hogy férfiakkal szexelj, mert az nyilvánvalóan baromság lenne, szóval értelmetlen dolog lenézni azokat, akik szintén nem tudják megváltoztatni a nemi beállítottságukat.


Csinálnak a melegek gáz és már-már elfogadhatatlan dolgokat? Csinálnak! És csinálnak a heterók gáz és már-már elfogadhatatlan dolgokat? Hajaj, elég csak a nemi erőszak statisztikákra nézni!


Nem minden esetben rossz dolog a harc, de tudni kell megválasztani az ellenséget…


Na mindegy, ezen a ponton úgy érzem, hogy csak egymás idejét raboljuk, teljesen feleslegesen..

2015. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
3%
63-as. Te nő vagy. Tetszenek neked a homoszexuális férfiak? Mert hogy azt hozod elő ez mennyire jó volt a férfinak férfival azokban az időkben. Én nem megváltoztatni akarok senkit. Igen azért vagyok büszke hogy nem kell elfogadnom azt hogy egyik fiam nem fiút hozott haza és azt kell tudnom hogy vele dug. Jobban örülök, hogy lánnyal. Bármennyire azt hiszed, hogy azok akik a világot akarják irányítani azok csak az eszüket használják. Sajnos nem sokat használják. És igen a háborút katonák vívják. Igen és azért kell a fegyver mert nincs tisztességes harc. Senki nem akar egy ekkora emberrel mint én tisztességes ökölharcot vívni. Többen hátulról orvul és bármilyen eszközzel akarnak emberek másik embert ölni. Ezért kell fegyver. Még nekem is. Nincs tisztesség. Amit meg írtam a bevándorlásról egy nagyon komoly veszély. De te nő létedre szeretnéd hogy négerek erőszakoljanak meg az utcán akkor fogad be őket.
2015. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:

63!


Ne érdemes evvel az ogréval vitatkozni.

Persze hogy nem akarja az ogre hogy legyen rendőrség. Az ember már 4 SZER VOLT BÖRTÖNBEN. Neki ha nem lennének rendőrök maga lenne a Kánaán. Ha olvasod a hozzászólásait akkor egészen nyilvánvaló hogy nem valami körmönfont könyvelési csalás miatt ültették le. Nem bírt az agressziójával és még olyan ostoba is volt hogy el tudták kapni. Az én apám arra volt büszke hogy mind a 3 gyerekét tudta egyetemre járatni és mind a 3 le is diplomázott, ketten jó melóhelyet szereztek, 1 meg sikeres vállalkozó. Az ogre meg arra büszke hogy a fiai nőkkel párzanak :D Ennyi. Nála ez az ultimate apai büszkeség. Majd ha öreg lesz és a többi öreggel beszélget akkor amikor, mások majd mesélik, hogy az unokák külföldön dolgoznak, lakást vesznek és sikeresek akkor majd ő kontrázik hogy "Igen ám de az én fiaim bezzeg azok nem semmiek, mert még mindig nőkkel párzanak!!" Az mellékes hogy az apjuktól jó példát látva valószínűleg ők is az életük nagyobb részét töltik majd a börtönben, mint szabadlábon, nőkkel párosodva. A lényeg ennek az elmaradott neandervölgyinek hogy lányokkal vannak a fiai. Mit lehet erre mondani? Miket is tudunk róla? Nagydarab agresszív állat aki nekimegy bárkinek aki nem tetszik neki. 4 szer ült börtönben. Az intelligenciája meg lemérhető a hozzászólásaiból. Van egy rakás porontya aki már kölyök koruk óta párzanak a nőstény egyedekkel mint a nyulak. Most őszintén, ha tippelni kéne hogy milyen nemzetiségű akkor mint mondanátok? :D Nekem van egy tippem. De nem vagyok rasszista csak ez eszembe jutott hirtelen.

Amikor fegyverekről beszél nem kell tőle beszarni. A legnagyobb valószínűséggel "bézbóz ütője" van vagy boxerja, viperája, kése vagy ilyesmi "hideg" fegyvere. Biztos lehetsz benne hogy semmilyen lőfegyverrel nem rendelkezik ogre barátunk. Aki 4 szer volt börtönben erőszakos bűncselekményért az biztos hogy nem kap semmilyen fegyverre engedélyt. Nekem 3 vadászfegyverem van otthon, soha nem szegtem meg törvényt de még én sem kapok maroklőfegyverre engedélyt. Az ogre sem kap.

Ha van neki egy illegálisan tartott az meg annál jobb. Ha megtalálják nála egyszer akkor ilyen criminal record-al biztos hogy 8 évre hűvösre vágják megint, és akkor ki lesz vonva a forgalomból.


A rendőrség azért van ott a melegfelvonuláson mert kötelessége a törvényes rend helyreállítása és fent tartása. Nem a melegek hívják oda őket. Nekik ez törvény szabta kötelezettség. Békésen bárkinek joga van kinyílvánítani a véleményét. Agresszivan nincs. A mai világ így működik. Jogállam vagyunk. Az őskorban lehet hogy úgy döntötték el hogy kinek van "igaza" ahogy az ogre is szeretné. De a modern ember nem így rendezi a konfliktusokat. Ezért van rendőrség. Aki ezt nem látja be az ott találja magát hogy egy nagydarab barom aki már 4 szer ült böriben. Ha még mindig nem látja be akkor az élete többi részét is "börtönből ki és börtönbe be" üzemmódban fogja leélni. Ő dolga.

A harchoz meg igen is ész kell. Az ogre elfelejtette megemlíteni hogy mielőtt összeomlott a birodalom azelőtt rendszeresen hülyére verte és eladta rabszolgának a barbárokat.

2015. jún. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
3%
65-ös. Gyere akkor verekedjünk meg tisztességgel. Neked vagy fegyvered nekem nincs. Leakarsz lőni ugye szeretnéd látni hogy haldoklom akkor gyere. Te kis gazdagocska. Én szegény vagyok. Nekem megölték a szüleimet. Egy kamionos megölte őket mert nem aa meg az elsőbbséget. Már nem emlékszwm rájuk. 3 éves voltam. Állami gondozásban nőttem fel. Mit tudod mi az éhezni verekedni mindenért. De ettől még az ogre nagyot üt.
2015. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
88%

Ogre nem fogtad fel amit az előbb írtam? Így az őskorban döntötték el hogy ki a jobb. A normális civilizált társadalomban nem így dől el hogy ki a jobb.

Köztünk már ez eldőlt rég. Én dicsekedni nem akarok azzal hogy mim van és mit értem el, de annyit mondok hogy panaszkodni egyáltalán nincs okom. Te meg börtöntöltelék vagy és nincs semmi amire büszke legyél azon kívűl hogy nagyra nőttél és ba*sznak a fiaid. Az élet megmutatta hogy melyikőnk hozzáállása a jobb. Nekem nem kell verekednem azért hogy becsüljenek az emberek. Attól hogy nehéz gyerekkorod volt mostanra már lehetne eszed és megpróbálhatnád kihozni a legjobbat magadból. Ez helyett egy agresszív állat vagy a szíved tele van gyűlölettel és verekedéssel akarsz becsületet szerezni magadnak. Gondolom már sok embert megvertél. Mennyit értél el vele? Ugyan úgy egy nulla vagy mint régen, maximum a hasonszőrű előemberek néznek fel rád. Tudod vakok között félszemű a király. Te te nem tanulsz ebből továbbra is haladsz azon az úton amiről már bebizonyosodott hogy semmmire nem mész vele. Ezért tartasz te ott ahol tartasz én meg itt ahol én tartok. Ennyi.

2015. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim válasza:

De mi a francért kell vonulni?

Ez segít az elfogadásban?

Én teljesen elfogadom a meleg embereket, sőt volt egy homokos barátom (na, úgy nem volt barátom!), aki sajnos meghalt.

Attól viszont elfog a hányinger, ahogy ezek a ferde hajlamúak riszálják magukat és vonulnak. Ez a dolog a négy fal közé tartozik, ahogyan a heteróknak sem illik nyilvánosan kefélni...

2015. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:

68!

Mi a fenéről handabandázol? A felvonulás sem a nyilvános kefélésről szól. Ami a 4 fal közé való (szex, meztelenség) azt természetesen mi is ott tartjuk. De az egymáshoz tartozás teljesen szalonképes formáit, úgymint: egymás kezét fogva sétálás, ölelés, csók, simogatás, nem fogom a 4 fal között tartani mert a heterók sem tartják ott. Magyarországnak vannak törvényei. Meg kell őket nézni. A szexet és a meztelenséget tiltja nyilvános helyen. Az egymás kezét fogva sétálást, a csókot, az ölelést, viszont nem. E tekintetben a törvény nem tesz különbséget az azonos nemű és a heteró párok között.

A törvényes jogomról meg nem fogok lemondani pár ostoba homofób kedvéért akik ízlésrendőrségnek hiszik magukat.


Melegként amúgy is kevesebb jogom van. Nem fogok még arról a kevés, teljesen törvényes szabadságomró lemondani azért mert neked nem tetszik. Nem tetszik nem nézel oda. Tiszteld Magyarország törvényeit!! És hagyd békén azokat az embereket akik szintén tisztelik!

2015. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:

69-es. Ezeken a felvonulásokon nem csak kézen fogás vagy csak csókolózás történik. Ennél sokkal elfogadhatatlanabb dolgok. Ha csak annyi történne mint amit leírsz ha szemet hunyva is de a legtöbb ember elfogadná. Mondjuk nem az Andrássy úton. Ennél sokkal több minden történik ott és ezeket be is mutatják. Lassan ott tartunk hogy vannak olyanok ezeken a felvonulásokon hogy úgy érzi a homoszexuális hogy rajzaival vagy megnyilvánulásaival ledegradálhatsz egy egész társadalmat hogy kifejezze a heterók felé az utálatát. Meglehet nézni elég videó van fent a neten.

https://www.youtube.com/watch?v=HNsW7sEHfmQ

Ha látod mi folyik mondjuk 2 perc 20 másodperctől akkor elhiszed hogy ez kiveri a biztosítékot a heterok között. Amíg ilyenek lesznek ezeken a felvonulásokon addig iszonyatos lesz a harag.

2015. jún. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!