Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van ennyi homofób ember?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi homofób ember?

Figyelt kérdés
én nem vagyok meleg, csak zavar, hogy az emberiség elég nagy arányban elutasító a melegekkel kapcsolatban...
2015. jún. 22. 14:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 A kérdező kommentje:
69 válasz és ebből alig találtam kulturáltat....oké....inkább nem szólok bele :')
2015. júl. 2. 08:27
 72/76 anonim ***** válasza:
Mégis mire számítottál kérdező? :) Ezt előre tudhattad volna hogy ebből parázs vita lesz.
2015. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy lesznek emberek akik elkezdenek vitázni majd de azt hittem kulturáltabb érveket hoznak fel :3
2015. júl. 3. 11:02
 74/76 anonim ***** válasza:
91%
Azért a melegek részéről volt aki elég kulturált érveket hozott fel. A homofóbok kezdtek el ordenáré stílusban beszélni.
2015. júl. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 A kérdező kommentje:
igaz...
2015. júl. 5. 23:29
 76/76 anonim válasza:
93%
Abba nem gondoltok bele, hogy nem kitűnni akarnak, hanem egyenlőséget. Ha egy nő és egy férfi megcsókolhatja egymást az utcán (ami számomra gyomorforgató) akkor ugyan annyi joga van (vagyis kéne lennie) két melegnek is. Nem, nem azzal van bajom ha valakik csókolóznak, vagy nemi életet élnek, csak NE ELŐTTEM. Viszont szerintem a pride nagyon is jó dolog, és igen, igen hogy a heteroknak nincs felvonulás meg semmi, de azért nincs mert az országban heteronak elfogadott lenni, a pride pedig azért van hogy a melegséget is elfogadják.
2015. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!