Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, legfőbbképp...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, legfőbbképp tinik! Ti odavagytok Kylie Minogue-ért ugyanúgy, mint Madonnáért vagy Gagáért? Szeretitek? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
vélemények róla vagy kedvenc dal esetleg? kort is írjatok légyszi :D

2015. jún. 27. 13:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
Most hallok róla először. 17/F
2015. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

hát elég szomorú xd pedig van akkora gay icon mint a másik kettő..

https://www.youtube.com/watch?v=c18441Eh_WE ismerd meg :D


18/f

2015. jún. 27. 13:24
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Ezekért a nőkért oda vannak a melegek? :O
2015. jún. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Azt hiszem maradok a rocknál.
2015. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Tudod csak mert meleg vagyok még nem vagyok "bu.-zi" is.


Otthon a 4 fal között fiúk seggét dugom lányok puncija helyett és fiúk szopják a farkam, de ettől függetlenül normális átlagembernek tartom magam.


Nem rózsaszín a szobám, nem szeretem a lányoknak való zenét, normálisan öltözködöm, nem járok/viselkedek/beszélek lányosan.


18/F

2015. jún. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Nem hallgatok ilyen zenéket. 19/F
2015. jún. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%

Gagát imádom már elég régóta, Madonnát viszont nem csípem, bár van egy-két dal amit szeretek tőle. Kylieval is úgy vagyok, hogy vannak dalai amiket meghallgatok, a Kiss Me Once albuma elég jó lett, de különösebben nem rajongok érte.

19/F

2015. jún. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

végre egy normális :D

Gagát én is imádom már a karrierje eleje óta :D kivéve a nagy dzsezzalbumát.......

2015. jún. 27. 14:35
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
ezt megkaptuk :D
2015. jún. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%

Kylie szerintem sokkal értékesebb mint Madonna, Gaga vagy az egyébb gay icon-nak számító énekesnők. Gagának vannak jó adottságai, de túl lakossági a zene és a tálalás. Madonnának is voltak jó lemezei, de amit most csinál nevetséges, próbálja utolérni a mai egyébként számomra hulladéknak számitó fiatal kolleganőit (Nicki Minaj) és nem tud "megöregedni" tisztességesen.


Kylie zeneileg sokkal minőségibb, visszafogottab, ugyanakkor mégis sexy, bombajól néz ki 47 évesen, és jól laviroz a minőségi popzene és a könnyen fogyasztható határán. És voltak komolyabb alkotásai is, illetve a szakma is jobban elismeri szerintem.


Kedvenc: Slow, I Believe In You

bi/20

2015. jún. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!