Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, akik olyan munkát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, akik olyan munkát végeztek, mint tanár, orvos, ügyvéd stb, hogyan viszonyultok a munkátokhoz? Felvállaljátok/titokban tartjátok azt, hogy kihez vonzódtok?

Figyelt kérdés
2015. júl. 18. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
mi köze a kettőnek egymáshoz? Egy tárgyalóasztalnál, műtőasztalnál, katedránál nincs helye a szexuális orientációnak, semleges tér.
2015. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ugyanúgy viszonyulnak, mint bárki más.
2015. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Hát azért ez nem olyan semleges dolog. Valóban az ember munkáján semmit sem változtat az, hogy meleg-e vagy sem, de nem biztos, hogy a tanulók szűklátókörű szülői is így gondolják például...
2015. júl. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés számomra, azért vicces mert én ügyvéd vagyok, a párom meg orvos, én felvállalom, de nem közlöm mindenkivel. Egyszerűen megmondom ha rákérdeznek. A párom meg már volt házas (ő bi), ezért nem igazán foglalkoznak ezzel. (Egykórházban vannak fontosabb dolgok is.) Egyrészt az elsőhöz csatlakozva, tényleg nincs helye, másrészt nem nézek meg jobban senkit a munkám során, mint egy házas/párkapcsolatban élő heteroszexuális. Van partnerem és kész.


35.F

2016. jan. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Jobb esetben az orvos a "munkáját" nem munkának, hanem hivatásnak tekinti.
2016. febr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, utolsó, tényleg megragadtad a kérdés lényegét! :)

De ha már belementél. Attól, hogy hivatás, még munka is. Az orvos is ember. Erre a hivatástudatra szeretnek sokan hivatkozni, hogy igenis dolgozza ki a belét, ne legyen a párjával/családjával még ünnepekkor se, ügyeljen csak 24 órákat többször is egy héten, legyen mindig éber, persze a 24 órás ügyelet alatt, ha meg mer enni egy szendvicset, már egyből "minekmentazilyenorvosnakhanincshivatástudata" duma... Nevetséges.

Mondok példát. Hivatástudat, ha rosszul van egy ember az utcán, és ha arra jár egy orvos, odamegy segíteni, mentőt (segítséget...) hív.

Mikor elvárják orvosoktól (hallottam ilyet), hogy ingyen és bérmentve dolgozzon, tartson prezentációkat, előadásokat nulla tiszteletdíjért, hivatástudatra hivatkozva, az már más kategória. Én kizsigerelésnek nevezném, és a másik semmibe vevésének, kihasználásának.

2017. okt. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!