Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, mikor elmondtátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mikor elmondtátok a legjobb baráto (jai) toknak, hogy melegek vagytok, hogyan reagáltak? Változott valamiben a kapcsolatotok, beszélgettek a Ti magánéletetekről?

Figyelt kérdés
Én már elmondtam, szerencsére fél perc néma csend után viccesre vették a figurát :D Szerencsére a kapcsolatunk sem változott miatta, ugyan úgy elhülyülünk. Viszont a szerintem a magánéletem az ha nem is tabu, de kényes téma :/ Mindenkinél ez van?

2015. aug. 28. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
1%

Az hogy szeretsz pélóval is dugni az nem jeleni azt hogy meleg vagy.


Ha szerelmet érzel az viszont über gáz.

2015. aug. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aha, jó :D
2015. aug. 28. 08:33
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
nem akarom h ez téma legyen így nem mondom el.
2015. aug. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És kivel beszélgetsz ha kell valakivel erről?
2015. aug. 28. 09:27
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
11 voltam amikor elmondtam a barátaimnak, osztálytársaimnak. Nkm talán 1 fiú barátom volt de őt nem kifejezettebben zavarta, a lányok szinte egytől egyig rendben voltak vele. Én a barataimmal gyakran beszélek a magánéletemrol. Többnyire lányokkal, viszont a mar előbb említett srác is beletartozik a körbe. Van olyan ismerősöm, ha nem is barát, aki mielott megismert, kifejezetten homofób volt. Nem azt mondom, hogy Mostmár melegjogi aktivista, vagy barmi. Sőt nem is igazán beszélek vele ilyen dolgokról, mert ez neki fura. Ettől függetlenul a fiúnak, velem, mint emberrel nincs semmi baja, néha szoktunk egyutt is lógni. Sajnos ennek ellentéte is történt viszont már velem. Egy lány ismerősöm aki, ha nemis a legjobb, de mégis "baratom"nak nevezte magát. Fogadni mernék, hogy amikor elmondtam neki a lány szerelmes volt belém. Miután megtudta outolt az anyámnak és kis idő elteltével meg is veretett egyik egyik ismerősével és "nézőközönség" címén odahivta masik fiu ismerősét (akinek amugy azt állította, hogy nekem bejön, pedig sose lattam) es az egyik osztálytársamat. Szerencsére semmi maradandó sérülést nem szenvedtem. 14/f/m
2015. aug. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Én nem egyszerre mondtam el... voltak barátaim, akik előbb tudták meg, mások meg később. Volt, aki jól fogadta és semmi nem változott, és volt olyan is, akivel ezután a barátságunk megtört és azóta sem beszéltünk egymással. A többség jól fogadta, nekik be is mutattam a barátomat és őt is befogadták a társaságba. :) Van viszont olyan barátom is, aki párommal mindkettőnket ismer és egyszerűen nem fogja fel, hogy dacára a férfias külsőnek, hogy lehetünk melegek. Ő a mai napig azt hiszi, hogy előbb-utóbb majd odamegyünk hozzá, megveregetjük a vállát és a képébe röhögünk, hogy csak szívattuk és igazából heterok vagyunk. :D


25F m

2015. aug. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Én nem elmondtam, hanem nekem mondták el. Kb. fél percig full komoly képpel álltam, aztán elröhögtem magam és azt hajtogattam, tudtam, tudtam... :D Azóta is barátok vagyunk.
2015. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

Semmi nem tortent akinek elmondtam :DD

Sot egyik bevallotta cserebe hogy biszex :)

Persze vannak meg olyanok akiknek nem mondtam el, majd csak idovel :)

2015. aug. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én sem egyszerre mondtam el, először 1nek, aztán a másik 2nek meg egyszerre. Azóta meg 1-1 embernek akiről úgy érzem hogy nem lesz baj ha elmondom. Azért akartam mindenképp elmondani, mert tudni akartam ki az akire a nyáron számíthatok és ki az akivel inkább már most szakítsuk meg a kapcsolatot. Meg már elég szar érzés volt, hogy több éve hazudtam nekik.
2015. aug. 29. 16:25
 10/10 Johnny Filpo ***** válasza:
94%

#5

Te jó ég... Hát részvétem a verés miatt. :( amúgy max respect!

2015. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!