Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srác vagyok és még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srác vagyok és még szűz! Szeretném kipróbálni magamon az ujjazást, vagyis, hogy megujjazom magam, de nem merem. Fájdalmas? Vagy milyen érzés? 20/f

Figyelt kérdés

2015. szept. 6. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Majd én megújjazlak, egyáltalán nem fáj. Elsőre fura, de jó érzés. :P 20F
2015. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
Próbáld ki nyugodtan. Először egy kicsit furcsa, de később mikor már megszokod nem lesz az. Nem fájdalmas, csak egy kicsit az elején, na meg ha előtte jól benyálazod az ujjad, akkor bizti nem lesz az.
2015. szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

De tényleg félek. :D


Köszönöm az ajánlatot, kedves első, de én nem vagyok olyan fiú. :) Nekem társ kell, nem pedig szexpartner.


Mindenesetre köszönöm a válaszokat, majd próbálkozom.

2015. szept. 6. 17:53
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem fáj, tényleg jó érzés :) csak nem árt ha kicsit kimosod magad belülről :D
2015. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Persze, ezt alap dolognak, magától értetődőnek tartottam. A higiénia nagyon fontos számomra. Köszi a választ! :)
2015. szept. 6. 18:01
 6/14 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Én azt mondom, fürdés közben újjazd magad, akkor nem kell külön mosakodni. :)
2015. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Este zuhanyzáskor megpróbálom, ha megmerem egyáltalán. :D
2015. szept. 6. 18:17
 8/14 anonim ***** válasza:

1-es én bevállalnám :P

20/F

2015. szept. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ha hülyén csinálod fáj,ha ügyi vagy akkor jó,és kényelmetlen :(
2015. szept. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
....és ha a keményebb széklet ürítése nem fáj,miért fájna az ujjadtól?Erre senki sem gondol?....vagy csak az élvezet miatt kérdeztek,mert izgató olvasni a véleményeket....?!
2015. szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!