Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Dildót érdemes venni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Dildót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Valami élethűt szeretnék, lehetőleg tapadókorongja is legyen. Milyen érdemes venni? Mennyire éri meg? Mennyi macerával jár használni? Előtte mosakodnom kell "odabent?

Minden tapasztalat érdekel!



2015. szept. 11. 17:56
 1/9 A kérdező kommentje:

A Barátom elutazott 6 hónapra, egy ösztöndíj-programon vesz részt.


Megcsalni nem akarom.


Légyszi, a továbbiakban olyanok írjanak, akik érdemben hozzá tudnak szólni!

2015. szept. 11. 18:51
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hetero vagyok ugyan, de hátha hasznos lesz a tanácsom. :)


Érdemes! :)


De én a helyedben vibrit vennék, mert kikapcsolt állapotában egy sima dildó, ha bekapcsolod pedig rezegni is tud, ami kellemes a prosztatának. :) Vibrikből is van tapadókorongos, nekem olyan van. :) És általában bekapcsolom a rezgést is, mert úgy sokkal jobb. :)

Én nem szoktam előtte mosakodni, csak bekenem síkosítóval és beleülök. :) Utána pedig szoktam egyet fürdeni. :) Érdemes vízálló vibrit venni, mert sokkal könnyebb tisztítani, nem kell folyton vigyázni rá, hogy tisztításkor nehogy belefollyon. Meg ugye a fürdőkád és a zuhanyzó is olyan felület, amire nagyon jól tapad, így ha vízálló, akkor adja magát az ötlet, hogy érdemes itt is kipróbálni. :)

2015. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Ment a zöld kéz.


Esetleg tudsz ajánlani valamilyen márkát/modellt? :)


+ Előtte nem szoktad kitisztítani magad, igaz? De úgy nem lesz csokis a vibri? :)

2015. szept. 11. 23:34
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

A válaszadó azt írta, hogy hetero, így valószínűleg lány.

Ha lány, nagy eséllyel olyan helyen használja, ahol nem lesz "csokis"...

Mindazonáltal a döntés a Te kezedben van... ha előbb kimosod magad, akkor nyilván a dildó nem lesz csokis.

Ha nem teszed meg, akkor az lehet (nem száz százalék, de esélyes), annak szaga lehet, kellemetlen érzetet nyújthat, de ha nem zavar, szabad a pálya...

2015. szept. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Márkát, modellt nem nagyon tudok, szerintem nézz szét a szexshopokban. :) Érdemes személyesen kiválasztani, mert akkor kézbe tudod venni, meg tudod nézni a rezgés erősségét, keménységét, stb. :)


Sosem tisztítom ki magam előtte, és nem szokott csokis lenni. A végbél ezen szakaszában csak akkor van anyag, amikor székelési ingered van. Eleve attól van az inger érzet, hogy odakerül a cucc. Egyébként előfordult már, hogy csokis lett a vibrim, de talán 100-ból egyszer ha előfordul.

2015. szept. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

többet is több méretben.

meg anál vibrit is.


macera: ez számít ha nem akarod megcsalni.

előtte mosakodni: ha akarsz,meg van gumi is.

2015. szept. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem prosztata masszirozom van es imadom:$ nem szoktam elotte tisztalkodni. A vegen termeszetesen letisztitom meg fertotlenitem. Neten rendeltem
2015. szept. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
azt gondolod,csak melegek vesznek?
2016. máj. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

nemtudom,hogy lehet kaki nélkül dugni ,ugyanis ha kimosod előtte, az ingerlés akár a holnapi adagot is előcsalja.....!,,,,igen....

ami már nagyon lágy állagú.

2016. máj. 18. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!