Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rajtam kívül büszke még rá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül büszke még rá valaki, arra, hogy meleg?

Figyelt kérdés
Én igen. Pl mikor jó csajokkal beszélgetek és mikor elmondom le esik az álluk vagy nem akarják elhinni. Jó pasi vagyok és a pasimmal is büszkén megyek az utcán, csak úgy néznek utánunk a szép lányok. :DD

2015. szept. 12. 13:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Végre valaki! :)

(Mondom ezt heteróként.)

2015. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Ez most valami hirdetés, hogy annyira kihangsúlyoztad, hogy jó pasi vagy? :DD


Szerintem ez nem érdem, vagy valami kiemelkedő dolog, hogy büszkének kell rá lenni. Én nem vagyok rá büszke, de örülök neki, hogy az vagyok. Én több fantáziát látok a srácokban. 20/f

2015. szept. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
Sok mindenre lehet büszke az ember, de az nem a szexuális identitása. Az magától jön, nem nagy dolog. Ezt melegként mondom.
2015. szept. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Arra sem vagyok büszke, hogy hetero vagyok és ez a fajta hozzáállás és magatartás az, amivel a melegek kivívják az emberek ellenszenvét.
2015. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%
Bár én sem gondolom, hogy ez olyan dolog, amire büszkének kellene lennünk, hiszen nem saját döntésünk vagy teljesítményünk okán leszünk melegek, mégis: inkább legyen rá büszke valaki, mint hogy szégyellje magát miatta!
2015. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Büszkének lenni érdemekre és teljesítményekre lehet,

nem pedig adottságokra.

Ez van.

2015. szept. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
én sem arra vagyok az, hogy az vagyok, hanem hogy nem szégyellem és így vagyok boldog.
2015. szept. 12. 14:56
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

nem, nem vagyok erre büszke csak vállalom általában. szexuális orientációra minek legyek büszke...sztem ez önmagában senkinek nem ad okot rá. inkább az eredményeimre vagyok az meg arra, amit elérek... az megint más, hogy a barátomra büszke vagyok.



22/F

2015. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

milyen a hozzáállásom elmondanád?

Nem vívok ki ellenszenvet, büszke vagyok rá, hogy ezt felvállalom és, hogy van egy eszméletlen jó pasim. :PP

Hol itt a gond? Én legalább nem nyomiskodok, hogy csak titokban és hogy meg ne tudják.:DD

2015. szept. 12. 16:17
 10/24 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem látod, mivel vívsz ki ellenszenvet, akkor nemcsak nagyképű vagy, még buta is.
2015. szept. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!