Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Heteroként érdekelne, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroként érdekelne, hogy a homoszexuális pasik (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Miért affektálnak és miért tesznek nőies mozdulatokat? Ez ösztönösen jön náluk belülről, vagy rájátszanak? Meg tudják e állni ha kell, hogy ne így viselkedjenek? Tehát ha valahol nem szeretnék, hogy észre vegyék rajtuk a homoszexualitásukat, tudnak e úgy viselkedni és beszélni, mint egy heteró pasi? Tudom, hogy nem minden meleg pasi viselkedik nőiesen, ezért a kérdésem csak azokra vonatkozik, akikre a fenti viselkedési jegyek jellemzőek! A kérdésem tisztelettel teljes és kizárólag meleg férfiak válaszát várom. Komolyan foglalkoztat a kérdés és nem kívánok gúnyt űzni senkiből sem! Az esetleges bunkó hozzászólókat mélyen elítélem!

2015. szept. 12. 22:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Csaj vagyok de hozzá tudok szólni.Ismerek egy rokon kisfiút akinek a mozdulatain látszott,hogy meleg srác lesz belőle,már oviba vörös körmökkel akart járni pedig bőven nem kamaszodott még.Ismeret egy meleg srácot is,aki abszolút nem viselkedik feltűnően hogy affektálna vagy hasonlók viszont nyíltan meleg.De olyat is ismerek aki lányosan viselkedik modellkedik és...szóval rémesen idegesítő ez a megjátszás.Ezért a kérdésedre nincs megfelelő válasz.
2015. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nem affektálok, viszont teszek néha nőies mozdulatokat, kicsit olyan a beszédem, járásom, viselkedésem is. de egyáltalán nem viselkedek úgy mint egy hülyep*csa mielőtt azt hinnéd:D ezt is inkább mások, barátaim, ismerőseim mondják, én alig veszem észre magamon ha kicsit feminin voltam. nem is foglalkozom vele, nem játszom rá. ha nem akarom h téma legyen, akkor megpróbálhatok odafigyelni rá se úgyse fog menni sokáig. de emiatt általában mindenkinek hamar lejön, hogy meleg vagyok:D
2015. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt válaszokat!
2015. szept. 12. 22:48
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
ÚÚ én gyerek koromban brutálisan nőiesen viselkedtem, de az élet és a társadalom megtanított, hogy hogyan szokjak le ezekről. Letettem a kezem.. kevesebbet nyávogtam, és tanultam azt is, hogy kell levinni a mondatok végén a hangsúlyt. Sajnos, ami beszédhiba, és nem nagyon tudok vele mit kezdeni, az hogy pöszén beszélek, meg selypítek, de ez nekem fel sem tűnik, azért van akit felbsz dehát azzal már tényleg nem tudok mit kezdeni XD (24)
2015. szept. 13. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Rajtam nem látszik.Határozott vagyok és férfias.
2015. szept. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Csak néha teszek nőies mozdulotokat, nagyon néhaxd De egyébként abszolút természetesen viselkedek és beszélek... 18/M
2015. szept. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Én nem tudatosan, de afektálok, akár a legtöbb meleg ismerősöm (bár van három olyan is, akik direkt diváskodnak, és nyilván olyanok is vannak, akik nem adnak ennek semmi jelét).

Nálam viszont vicces a helyzet, mert alapból elég macis külsőm van, és az ismerőseim azt hitték hogy ez ilyen kis önirónia... :D

2015. szept. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat tudtam meg belőlük!
2015. szept. 13. 16:58
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

20 éves meleg fiú vagyok

Teljesen heteros vagyok és meg nem lehetne mondani rólam, még mások szerint sem. Viszont néha ha egyedül vagyok észreveszem magamon hogy én is teszek ilyen mozdulatokat vagy ha épp nem figyelek oda. Nem szándékos és nem is akarok ilyen lenni szóval azért figyelek rá :D

2015. szept. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
26 éves vagyok, mondhatni férfias munka és férfias környezet, csak évente 2x van nőies mozdulatom, de az általában ösztönös :)
2015. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!