Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy biszexuális férfi és egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy biszexuális férfi és egy meleg férfi élhet együtt boldog párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Nyilván van akinek sikerül, de mennyire jellemző ez? Biszex srácok, ti bele tudtok szeretni egy meleg férfiba is? :D A nők előnyt élveznek, vagy csak az számít, amit éreztek?


Van egy biszex srác akit nagyon megkedveltem, de félek, hogy ha lenne is belőle valami, nem tartana sokáig, mert én meleg vagyok, és nem egy nyitott kapcsolatra vágyom.



2015. szept. 13. 02:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
18%
Ha zavarnak a nok felesd el. Zebra se kever egy oroszlannal.
2015. szept. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ezt nem pontosan értem. :D :D
2015. szept. 13. 02:50
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
A hűség szexuális beállítottságtól független. Ha a kiszemelted monogám típus, akkor teljesen mindegy, hogy a nőkhöz is vonzódik. Egy meleg srác mennyivel lenne megbízhatóbb? Ő is félre tud lépni férfiakkal. Nem ezen múlik.
2015. szept. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Persze, csak félek, hogy egy férfival kényelmetlen együtt élni és ha megteheti inkább nővel lenne, mint velem, talán. :D
2015. szept. 13. 02:56
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne kényelmetlenebb egy férfival együtt élni, mint egy nővel? Ő biszexuális, tehát neki mindkét felállás egyaránt tetszik.


Előre félsz olyanoktól, amik talán nincsenek is. Ne rontsd el azzal, hogy túlgondolod. Vágj bele, kockázat minden párkapcsolatban van.

2015. szept. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom a tanácsodat :D :)
2015. szept. 13. 03:02
 7/26 anonim ***** válasza:
43%
NEM.
2015. szept. 13. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
57%
A biszexuálisok többsége a melegeket csak pótszernek használja,de sosem oldódnak fel és inkább kihasználnak minket.Örök másodikok vagyunk az életben,ha ilyen kapcsolatban vagyunk.Főleg,ha nő is van a másik életében.Sőt,ez odáig is elfajulhat,hogy Te megszereted,ő dob és örökre nyomot hagy a lelkedben.Próbáld meg ne szex oldalról nézni, bármennyire is nehéz.Tapasztalatból írom,hogy a biszexek nem megbízhatóak és durvák is tudnak lenni,nem testiségben....
2015. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
én biszex vagyok és több mint egy éve vagyok együtt egy szintén biszex sráccal:)
2015. szept. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy vannak pozitív tapasztalatok is. :)
2015. szept. 13. 12:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!