Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg/bi srácok. Ti élvezitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/bi srácok. Ti élvezitek, ha egy srác bennetek élvez el? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó, de elsősorban a farka erősebb lüktetését élvezni. Nem nagyon lehet mihez hasonlítani, ki kell próbálni ;)
2015. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon. Hogy milyen? Nem is tudom, de imádom.
2015. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én élvezem, mikor megdugnak és azt is mikor elmennek bennem...de elárulom az ,hogy valaki elmegy benned, azt te szó szerint nem érzed! Hiszen addigra már totál ki vagy tágúlva és zsibbadva ,így sokat nem érzel belőlle. Mindössze annyit,hogy a nedve beléd folyik.


Bár tényleg az adott aktusban megnövekedik a farok, de annyira nem...


Tehét ez inkább élvezeti, tudatos élvezet és nem pedig fizikai élvezet..(már ha érted mire gondolok)


De amúgy tökéletes dolog, csak ajánlani tudom

2015. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem volt részem ilyenben pedig már régebben is szerettem volna. Szerintem ez egyfajta tudatos kielégülést okozna, ahogy az előttem lévő írta. A tudat, hogy kielégíthettem valakit felizgat és boldoggá tesz:3
2016. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!