Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szexualitás » Homoszexualitás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Meleg/bi srácok. Ti élvezitek, ha egy srác bennetek élvez el? Milyen érzés?

2015. szept. 16. 18:49  Privát üzenet  

A válaszok
Nagyon jó, de elsősorban a farka erősebb lüktetését élvezni. Nem nagyon lehet mihez hasonlítani, ki kell próbálni ;)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2015. szept. 16. 19:09 Privát üzenet
Igen, nagyon. Hogy milyen? Nem is tudom, de imádom.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2015. szept. 18. 15:39 Privát üzenet

Én élvezem, mikor megdugnak és azt is mikor elmennek bennem...de elárulom az ,hogy valaki elmegy benned, azt te szó szerint nem érzed! Hiszen addigra már totál ki vagy tágúlva és zsibbadva ,így sokat nem érzel belőlle. Mindössze annyit,hogy a nedve beléd folyik.

Bár tényleg az adott aktusban megnövekedik a farok, de annyira nem...

Tehét ez inkább élvezeti, tudatos élvezet és nem pedig fizikai élvezet..(már ha érted mire gondolok)

De amúgy tökéletes dolog, csak ajánlani tudom

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2015. szept. 23. 14:00 Privát üzenet
Sajnos még nem volt részem ilyenben pedig már régebben is szerettem volna. Szerintem ez egyfajta tudatos kielégülést okozna, ahogy az előttem lévő írta. A tudat, hogy kielégíthettem valakit felizgat és boldoggá tesz:3

A válaszíró 92%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2016. márc. 30. 22:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valóban jobb érzés ha egy srác orálisan csinálja?
Passzív meleg srácok! Milyen érzés az, amikor egy másik srác farka a feneketekben van? Meg lehet azt az érzést fogalmazni, amit a belétek hatoló dákó kivált?
Meleg srác vagyok és még szűz! Szeretném kipróbálni magamon az ujjazást, vagyis, hogy megujjazom magam, de nem merem. Fájdalmas? Vagy milyen érzés? 20/f
Azok akik orálisan elégítetek ki fiukat, azoknak milyen érzés amikor a srác elmegy a szátokban? Mit éreztek? Milyen ízt? Stb.
Meleg fiúk. Milyen érzés, amikor szenvedélyesen megcsókoltok egy másik srácot?
Farkát belétek teszi a srác az milyen érzés lányok?

Kérdések a Szexualitás rovatbólKérdések a Homoszexualitás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!