Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érdemes kipróbálni a melegrand...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kipróbálni a melegrandi.hu-t?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék ismerkedni egy ilyen oldalon, de tartok attól, hogy ismerőseim megtalálnak rajta. (Akik pedig azt mondják, hogy aki nem meleg az nem megy föl ilyenre, az téved, mert sajnos sok gusztustalan ember van.) Valamint milyen tapasztalata van másoknak?

2015. szept. 26. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb ha meg akarsz nézni egy képet azért fizetni kell. Akkor inkább planetromeo
2015. szept. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam már rá, hogy regisztrálok erre az oldalra, mert tetszik az alapján, hogy odatévedtem, és szétnéztem ott, viszont én is tartok attól, hogy ismerősök megtalálnak ott. :D Szerintem próbáld meg először kép nélkül, aztán nézelődj. Ha majd biztosnak érzed, akkor tegyél fel képet is. :) 20/f
2015. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is szivesen ismerkednek csak hasonlo okokbol nem igazan merek regisztralni sehova... :/
2015. szept. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!