Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tapasztalat? Szimpatikus egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalat? Szimpatikus egy hetero fiú, de nem lenne jó, ha túl szimpatikus lenne.

Figyelt kérdés

Szóval egy hetero fiú tetszik. Szerencsére még nem komoly, de nem is akarom hogy az legyen. Sajnos már volt ilyen, beleszerettem a gimis osztálytársamva. Vele nagyon rideg voltam, nem köszöntem stb. De most nem akarok rossz kapcsolatot, mert szerintem bír engem az a fiú, jókat beszélgetünk órán. De nem kéne túl sokat vele beszélgetnem, igaz? Vagy mi legyen? Feszbukon sem kéne neki írnom. És ha nagyon muszáj, csak akkor beszélgetni? Ma is megkérdezte, hogy miért van rossz kedvem, amikor köszöntem, hát ezért...

Az nagyon mesébe illő, hogy egy ilyen fiú, aki eddig lanyokkal volt, megszeret egy fiút?



2015. okt. 15. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akármi lehet belőle.. Előre elnézést a helyesírásért.. én lány vagyok igaz és asszem hetero de beleszeretem a legjobb barátnőmbe.. és én is szarul éreztem magam meg minden és ezt ő is észre vette aztán három hónapnyi kínzás után kiböktem neki hogy hogy érzek vagyis azt mondtam hogy nem tudom eldönteni mit is érzek iránta és stb.. úgy tűnt akkor hogy ő is úgy érez ahogy én és titokban járni kezdtünk.... tök jól elvoltunk meg minden de elkezdet beszélgetni egy fiúval és utána leszart engem még most is leszar a buszon ha van melletem hely akkor is az mellé a fiú mellé ül.. csak akkor kellek neki amikor valamit akar tőlem... ez lelkileg nagyon össze tört.. ha megharagszok rá akkor meg jön hogy én milyen fontos vagyok meg stb... de nem nem vagyok az és azt hiszem most már nekem se ő egyszerűen egy ribizli..(wtf) az évbe kb 3 pasija volt és 10 el beszélget egyforlytába.... meg utáltam és nem szólok szinte sose hozzá... nekem ez a tapasztalatom de az egész részben az én hibám mert elvileg nem tudom kiutatni az érzéseimet... szerintem bármi lehet az egészből "viccből" mondj félre érthető dolgokat vagy kérdezd meg random hogy mit gondol a melegekről vagy mit szólna hozzá ha kiderülne valamelyik ossztály társatokról hogy az.. és a válaszai alapján dönts hogy a baraátság vagy a szerelem a fontosabb
2015. okt. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Nos én nem szerettem bele, csak tetszik (jelentsen ez bármit is)

sajnálom ami veled történt, szerintem ne hagyd magad megvezetni, hagyd ott, jobbat érdemelsz, aki törődik is veled!

még csak 1,5 hónapja ismerem, nem akarom elijeszteni. majd elleszünk, de még barátnak sem mondanám. próbálok nem álmodozni, és lehetetlen álmokat kergetni...

2015. okt. 16. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért véletlenszerü mintából csak minden 20.-25. srác nem heterószexuális.

Persze nem lehetetlen, hogy ő sem az, mert gondolom rólad sem tudják abban a körben,hogy nem az vagy.

A témát ugy lehet kicsit kerülgetni, hogy valami meleg téma felé tereled a beszélgetést, így tudnátok egymásnak jelezni, hogy milyen a témához a viszonyotok. Ha fullhomofób, akkor vagy hetero, vagy még nem bírta fölvállalni és rossz mintát kapott...

Aztán ki tudja, közegtől függően én nem egy haverral már megosztom, hogy nem a lányokra hajtok, nem is túl érdekes, de persze én ilyen közegekben mozgok. Ha tudják az emberről, ilyen helyzetekben már sokkal könnyebb, világosabb a dolog:)

2015. okt. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :)
2015. okt. 17. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!