Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfiak, ilyen helyzetbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiak, ilyen helyzetben hogy viselkedjen egy heteró?

Figyelt kérdés
Egyik barátom meleg. Nem rég olyan szituációba kerültünk (nem szeretném jobban leírni), hogy valaki szidta a melegeket a fülünk hallatára. Nem ismertük a 2 illetőt, nem is hozzánk beszéltek, de olyan volt a helyzet, hogy nem tudtunk nagyon arrébb menni. Ilyenkor mit kellene tenni? Én nem nagyon szóltam semmit. Végül a barátom mondott egy témát.
2015. okt. 15. 20:51
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Én amúgy nő vagyok, ha ez számít.
2015. okt. 15. 20:51
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
semmit. Ne szoljatok bele masok beszelgeteseibe ha nem vagytok meghivva. A baratod gondolom tudja h te mit gondolsz a melegekről tehat ez nem tema nalatok. A baratod jol kezelte a helyzetet, uj temat hozott fel és nem foglalkozott erdemben masok velemenyevel.
2015. okt. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igen, csak előtte volt egy kicsit hosszabb kínos csönd. Nekem nem annyira régen vallotta még be. Köszönöm a válaszod.
2015. okt. 15. 21:03
 4/19 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

amugy nem vagyok meleg. csak amit leirtam azt tartom logikusnak.

2015. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A csönd azert volt mert a helyzet új volt és kellemetlen. legközelebb mar tudod h ilyenkor h kell viselkedni, tehat masokról nem kell tudomast venni és egy új témát felhozva el is vonja a figyelmeteket róluk.
2015. okt. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
#5 is én voltam :)
2015. okt. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személyesen is szidták már úgy a melegeket, hogy én is az vagyok... Egyszerűen csak annyi, hogy nem forszíroztam a témát. Hagytam, hogy végigmondja, aztán azt, hogy a segítőkészségem -amire nagyban támaszkodott- a későbbiekben szép lassan elapadt, valószínűleg csak betudta annak, hogy nem érek rá..
2015. okt. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Azt én sem gondoltam, hogy odamegyek, és leállok vitatkozni, csak a barátomnak nem is említsem a témát utána? vagy ne mondjak valami biztatót?
2015. okt. 15. 21:14
 9/19 A kérdező kommentje:
*ne
2015. okt. 15. 21:14
 10/19 anonim ***** válasza:
Biztatót mondani? Ha nagyon akarsz mondhatsz vmit röviden h eliteled a hallottakat, de ha a baratod nem tul lelkis akkor szerintem az tiszta neki h vannak primitiv emberek.
2015. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!