Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek érdemes így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes így kipróbálni?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel levelezek. Tudja, hogy még nem voltam sráccal. Kért intim képet, mert mondtam, hogy arcot nem akarok. MOst tök oda van, hogy milyen jó a farkam, stb. Szerintetek mi lesz ha élőben arcra nem tetszem? Tényleg lehetséges, hogy ennyire bejön neki a farkam, hogy nem zavarná?
2015. okt. 16. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
lehet bunkón hangzik de a homoknál úgy tudom h szokás a sok partnerrel lefekszem dolog. ha ennyire be van gerjedve szerintem akkor is csak a farkad fogja érdekelni. ha meg jó is volt lehet dugópajtik lesztek, vagy kapcsolat, de lehet csak egyszeri alkalom. de az is lehet h csak egy perverz szórakozik veled. bár nem tudom h nézel ki meg nem sokat tudok a melegekről de én így látom.
2015. okt. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Én bi vok. Nekem hasonló volt az első srác. Van akinek nem számít csak az h vkivel legyen. Azért vigyázz az egészségedre. AMúgy viszonylag ritka, mert mindenki álompasit keres...
2015. okt. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Ja és vigyázz, mert a többség 1-2 tali után nagyon rád akaszkodik.
2015. okt. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
hát ha komolyan akar ismerkedni,akkor valszeg azért számítani fog neki az összkép, nem csak a farkad. ha nagyon nem mersz képet küldeni (bár élőben sztem kínosabb ha akkor lát először és mégse fogsz neki tetszeni) találkozz vele és kiderül
2015. okt. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!