Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A homofóbiát mikor kezdik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homofóbiát mikor kezdik végre gyógyítani?

Figyelt kérdés
Félelmetes,hogy még olyan országokban is jobban el van fogadva,ami sokkal vallásosabb. Pl Lengyelországban is van nyíltan meleg polgármester,mégis megválasztották a választásokon úgy,hogy tudták róla. Itthon miért nincs aki a sarkára állna,és törvényileg nyomná el a homofóbiát ? Mert ami itthon megy,azt már csak drasztikusan lehet kezelni,szerintem.
2015. okt. 16. 22:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%
amikor a hülyeséget is
2015. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%
Először is majd ha beszüntetik a nyílt provokációkat, azaz a pride-ozást. Én sem viszem ki a szexet, a maszturbálást, meg minden anyám kínját az utcára.
2015. okt. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
mondjuk sztem a pride eleg hulye pelda. iden kimentem, es ennel kispolgaribb esemenyt en meg nem lattam. semmi megbotrankoztato nem volt. se egy bortanga, semmi.
2015. okt. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

3


A gond ott van,hogy a média pont azokra hajt akik látványosan öltöznek fel. A prolik meg mindenkit a kirívó öltözködésűekkel azonosítanak... :D

2015. okt. 16. 22:36
 5/22 anonim ***** válasza:
2015. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%

Magyarországon szerintem a közeljövőben semmikkor. Sajnos a világ kulturáltabb tájain sem gyógyítják, és nem is jellemző, hogy a homofób magától elfáradjon a pszichológushoz, mint pl. egy pókfóbiás.

Ugyanakkor a felvilágosultabb társadalmakban már ciki homofóbnak lenni. Magyarországon elfogadott dolog, sőt, sikk a kirekesztés. Az, hogy van egy nem-heteróktól zavarba jövő, össze-vissza dadogó, kínjában már inkább gyűlöletkeltő kormányunk nyilván nem segít a helyzeten, de ha erős a gyanúm, hogy ha liberálisok ülnének odafenn, sem változna semmi. Az átlagember gondolkodásának kell alakulnia, és nem azt várni, hogy majd a világ igazodik hozzá.

2015. okt. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
27%
Inkább az antiszemituzmussal kéne foglalkozni és inkább az ellen kéne küzdeni.
2015. okt. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7%

Ugyanakkor mikor beszüntetik a parádézást.... mondjuk két irányú út, maradhat minden ahogy van, lehet a nyugati példák felé mozdulni... de lehet a keleti módszer felé is.


Aztán amíg az emberek nagy része hetero, addig már bocs, hogy a többség akarata dönt...

2015. okt. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
21%
És a heterofóbiát?
2015. okt. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
20%

„Itthon miért nincs aki a sarkára állna,és törvényileg nyomná el a homofóbiát ?”


Mert lelkiismereti szabadság van, és mindenkinek szíve joga homofóbnak lenni. Amúgy egy UCLA-s kutatás szerint a homoszexualitás születés után is kialakulhat. Ezzel az erővel a homoszexuális propagandás is betilthatnánk, ha a többség akarná — éljen a demokrácia.

2015. okt. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!