Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van itt valaki olyan, aki ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki olyan, aki ki tudja magát orálisan elégíteni?

Figyelt kérdés

Aki le tudja magát sz*ni.

Mennyivel másabb érzés mint ha más tenné? (azt leszámítva, hogy a te szádban van a dolog)

Mióta tudod megcsinálni, és milyen gyakran csinálod?



2015. okt. 17. 00:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

Én meg tudom csinálni. :) Más érzés, és bizonyos szempontból sokkal jobb, mert egyszerre izgatom a farkam és a szám is. :) És magamnak pont olyan tempóban és ritmusban csinálom, ahogyan a legjobb. Nem állok meg sosem, amikor pont jön a csúcs, mert érzem, mikor kell begyorsítani. :) Tini korom elejétől csinálom, és nagyjából 1-2 naponta leszopom magam. :) De ez változó, mert van amikor naponta 2-3x is előfordul. Régebben sokkal sűrűbben csináltam. :)


Te is szopod magad? Te hogyan, és milyen sűrűn?

2015. okt. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

ne máár!

Ez komoly? Hogy csinálod? Ilyen hosszú a farkad vagy ennyire hajlékony vagy? Nekem kb 10-15 centi tuti hiányzik ahhoz hogy be tudjam kapni a sajátom.

2015. okt. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Ennyire hajlékony vagyok. :) De a hajlékonyság fejleszthető is nyújtógyakorlatokkal. :) Meg a rendszeres gyakorlás eleve növeli és fenntartja a hajlékonyságomat. :) A farkam átlagos méretű.
2015. okt. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
elméletileg, ha nem nagy a távolság, tudsz annyit nyújtani, lazítani a hátadon (izmaidon), hogy meg tudd csinálni, sajna nekem sem megy, csak érdekel... és mekkora neked?
2015. okt. 17. 01:26
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

16 körül.

De miért nem csináltok jó kis nyújtógyakorlatokat? Akkor ti is le tudnátok szopni magatokat. :)

2015. okt. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
milyen gyakorlatok ezek? hogy néz ki pontosan?
2015. okt. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 tetro ***** válasza:
100%
ezt nem hiszem el :D videót!
2015. okt. 17. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én lányok vagyok, nekem is hiányzik hozzá legalább 10 cm. :( De a lábaimat a nyakamba tudom rakni. :)
2015. okt. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak annyit tudtam elérni,hogy kb.húsz centiről az arcomra élveztem,de az is izgalmas.
2015. okt. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%
Legalább a meleg kategóriában nem kamuznak a faszik,hogy egy biliárd dákóval a gatyában sétálnak
2015. okt. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!