Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Prosztatamasszázst hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prosztatamasszázst hogyan érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, akkor a legjobb ha más csinálja. De nem akarok elmenni fizetni valakinek ezért. A barátnőmet nem kérném rá. Ti meleg srácok szoktátok egymásnak? Tényleg jó? Van olyan, hogy valaki nem élvezi? Remélem nem néztek bolondnak, stb. Egyszerűen érdekel, mert annyi helyen olvastam róla. Nem vagyok meleg és biszex se. Ez érdekel csak.

2015. okt. 17. 13:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ujjaddal vagy segédeszközzel próbáld meg:)
2015. okt. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Magamnak próbáltam, de nem volt semmi izgi. Azért gondoltam, hogy más csinálja, mert a fórumokon azt olvastam úgy jobb. Nem igaz? Annyi jót írtak róla, hogy tudni akarom milyen.
2015. okt. 17. 13:32
 3/21 anonim ***** válasza:
Én is olvasgattam. És elvileg a szög számíthat, tehát lehet jobb ha más csinálja. Nekem se csinálták még, így nem nyilatkozom. Igaz én még fiúval se voltam sajna.
2015. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Én se! Heteró vagyok. Nincs bajom a melegekkel amúgy. Ahogy írtam én is csak érdeklődök. Egy biztos nem akarom a barátnőmet kérni rá és "rosszlányokat" se akarok ezért fizetni.
2015. okt. 17. 13:35
 5/21 anonim ***** válasza:
hát így kb minden lehetőséget kizártál. azért írtam h segédeszközt próbálj meg, azzal talán hasonló hatást érhetsz el mintha más csinálná
2015. okt. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege, hogy hogyan jobb? Ha más csinálja? Felőlem csinálhatja nekem más csak ne a barátnőm, ne egy fizetős lány és ne ismerős legyen. Tehát olyan akitől nem megy tovább a hír.
2015. okt. 17. 13:40
 7/21 A kérdező kommentje:
Ja és pesti legyen és azért korombeli. Huh tényleg macerás vagyok :D Az az igazság, hogy érdekel, de úgy akarom csak, hogy titokban. Meg szóval érted...
2015. okt. 17. 13:41
 8/21 anonim ***** válasza:
nekem jobb ha a barátom megdug:D magamnak is néha feldugom az ujjam önkielégítésnél de sokkal jobb ha a barátom csinálja. de nyilván azért is jobb mert szeretem őt és kívánom.
2015. okt. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Azt kihagynám. Tényleg heteró vagyok, nincs is bajom a melegekkel, de az már sok lenne. Erre is csak azért vagyok kíváncsi mert sok jót olvastam.
2015. okt. 17. 14:24
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

[link] tessék egy gif hozzá! :D

Amúgy én is kipróbálnám fiúlétemre ,hogy úgy milyen lehet elélvezni. Én azt olvastam róla ,hogy úgy sokkal nagyobb és hatásosabb az élvezés +utána még mindig megmarad a vágy a folytatásra. De ezt sajnos még nem tapasztalhattam.

2015. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!